'Real Madrid accepteert monsterverlies op Jovic'

door
'Real Madrid accepteert monsterverlies op Jovic'

Real Madrid won afgelopen seizoen de Spaanse titel én de Champions League. Op die successen wil de Koninklijke in het komende seizoen dan ook voortborduren, maar desondanks wordt er opnieuw stevig aan de selectie gesleuteld. Zo lijkt nu ook Luka Jovic definitief op weg naar de uitgang.


De Koninklijke kon zich inmiddels verzekeren van twee aanwinsten voor volgend seizoen. Zo werd Antonio Rüdiger transfervrij overgenomen van Chelsea FC, weliswaar tegenover een riant salaris. Een tweetal weken geleden werd dan weer de komst van Aurélien Tchouaméni bekend gemaakt. De middenvelder komt over van AS Monaco, naar verluidt voor een bedrag van 80 miljoen euro en nog enkele stevige bonussen. En er mag in de komende weken en maanden nog meer versterking verwacht worden.

Daardoor moet er wel ruimte gemaakt worden binnen het salarisbudget en dus werden enkele zware contracten niet verlengd. Zo kondigde de club eerder al het vertrek aan van Isco, Marcelo Gareth Bale. En nu is dus ook Jovic op weg naar de uitgang. Na een weergaloos seizoen bij Eintracht Frankfurt, haalde Real de Serviër in 2019 voor een slordige 65 miljoen euro naar het Estadio Santiago Bernabeu. Maar daar kon Jovic zijn reputatie als goaltjesdief niet waarmaken. Verder dan een invallersrol geraakte de aanvaller niet.

GEEN TRANSERSOM
Daarom is de 24-jarige nu op weg naar een nieuwe club. Volgens Marca staat Jovic op punt om bij ACF Fiorentina aan de slag te gaan. Om de aanvaller van de hand te doen, zou Real wel een enorme inspanning leveren. Zo is er sprake van een overgang zonder transfersom. Daar tegenover zouden de Madrilenen wel 50% van de toekomstige doorverkoopsom ontvangen en pakken de Italianen alle salarisverplichtingen over.

LEES OOK: Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Real heeft Jovic te snel afgeschreven ...

Meest recent

Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

6
6
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

35
35
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

52
52
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

321
321
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

42
42
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

105
105
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

323
323
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

250
250
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

154
154
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

150
150
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

127
127
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

96
96
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

409
409
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

84
84
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

342
342
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

135
135
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

836
836
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

443
443
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

128
128
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

559
559
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

719
719
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1054
1054
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

174
174
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120

Meer sportnieuws