'Chelsea-baas wil naam maken met transferstatement'

112 stemmen
'Chelsea-baas wil naam maken met transferstatement'

Na weken van onderhandelingen maakte Chelsea FC eind vorig seizoen bekend dat er eindelijk een sluitend akkoord is gevonden over de verkoop van de club. En zo nam Roman Abramovich definitief afscheid van Stamford Bridge. De Amerikaan Todd Boehly is vanaf heden de grote man bij de Londense topploeg.


Boehly en zijn mede-investeerders toonden zich al bereid om te investeren in de infrastructuur, de damesploeg en de jeugdopleiding. Wat de sportieve plannen met de A-kern zijn, is voorlopig koffiedik kijken. Sowieso zouden verschillende spelers mogen/moeten vertrekken. En dus zal er ook versterking moeten volgen. De defensie kan bijvoorbeeld nog wat mankracht gebruiken na het vertrek van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger. Maar Boehly zou zelf nog meer grote plannen hebben.

Volgens The Daily Express wil de nieuwe sterke man een statement maken: een grote naam aantrekken en daarmee het nieuwe Chelsea op de kaart zetten. Vorige week geraakte alvast bekend dat hij een gesprek heeft gehad met het management van Cristiano Ronaldo. Maar ook Neymar wordt naar voren geschoven als mogelijk target. De Braziliaan wordt immers naar de uitgang begeleid bij PSG en Chelsea lijkt één van de weinig clubs die hem kan betalen.

TUCHEL NIET ETHOUSIAST
De genoemde tabloid ziet in beide dossiers wel een groot struikelblok: Thomas Tuchel. Eerder kwam al naar buiten dat de Duitser mikt op een spits die hoog kan pressen en dus veel verdedigend werk opknapt, iets waar Ronaldo niet bepaald voor in aanmerking komt. En zijn samenwerking met Neymar was bij PSG ook geen onverdeeld succes. Tuchel zal dus wellicht trachten om Boehly op andere gedachten te brengen en hem te laten investeren in andere doelwitten.

LEES OOK: Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Chelsea doet volgend seizoen volop mee voor de Engelse titel ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

35
35
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

32
32
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

31
31
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

135
135
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

62
62
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

233
233
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

247
247
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

293
293
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

445
445
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

391
391
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

223
223
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

282
282
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

814
814
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

531
531
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

296
296

Meer sportnieuws