'Verrassende twist: steenrijke club wil Noa Lang'

door
'Verrassende twist: steenrijke club wil Noa Lang'

Club Brugge-coach Carl Hoefkens en zijn troepen vertrekken maandag naar Wageningen voor een zomers oefenkamp. Ook Noa Lang wordt opnieuw verwacht, al lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens hij definitief vertrekt bij de landskampioen. Maar voorlopig is er van een transferakkoord nog geen sprake.


Het is al maanden duidelijk dat de Nederlander deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom, weliswaar aan de juiste betalingsvoorwaarden. Aan interesse alvast geen gebrek. Zo wordt AC Milan al enkele weken nadrukkelijk genoemd, terwijl ook Leeds United zijn dossier blijft volgen. En mogelijk krijgt hij er nog enkele opties bij.

Vorige week geraakte bijvoorbeeld bekend dat Lang het plan-B is bij Arsenal FC indien de Gunners naast Raphinha (Leeds United) zouden grijpen. The Athletic meldt nu echter dat de Oranje-international ook bekeken wordt door Newcastle United. De Magpies, die dankzij de hyper-vermogende nieuwe eigenaars over een pak middelen beschikken, willen hun selectie absoluut aanvullen met een extra flankaanvaller.

BETAALBAAR ALTERNATIEF
Bovenaan het lijstje staat Moussa Diaby, maar Bayer Leverkusen zou veel te veel vragen voor de Franse international. Raphina zou eveneens geen optie zijn wegens gebrek aan Champions League-voetbal. En Brennan Johnson blijft na de promotie allicht bij Nottingham Forrest. Daarom zou Lang een interessant alternatief zijn en naar Engelse normen ook behoorlijk betaalbaar. Van een concreet bod is evenwel geen sprake en het valt af te wachten of daar tijdens de komende weken verandering in zal komen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

Zou Lang het niveau van de Premier League aankunnen?

Meest recent

Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

13
13
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

16
16
Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

48
48
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

87
87
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

134
134
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

38
38
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

199
199
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

80
80
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

77
77
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

109
109
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

260
260
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

482
482
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

118
118
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

215
215
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

389
389
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

119
119
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

299
299
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

114
114
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

49
49
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

492
492
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

456
456
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

288
288
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

216
216
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

53
53

Meer sportnieuws