'Juventus wil Scudetto heroveren met transferdubbelslag'

66
'Juventus wil Scudetto heroveren met transferdubbelslag'

Juventus heeft de laatste jaren heel wat van haar pluimen verloren en moest lijdzaam toekijken hoe de clubs uit Milaan de macht grepen in de Serie A. Volgend seizoen wil de Oude Dame daar opnieuw verandering in brengen. En dus staat de club op punt om twee grote namen aan te trekken.


Zo gaat Paul Pogba opnieuw aan de slag in Turijn. Nadat zijn contract bij Manchester United afliep, was de Franse middenvelder op zoek naar een nieuwe werkgever. En inmiddels lijkt hij gekozen te hebben voor een comeback bij Juventus. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano is die deal inmiddels in kannen en kruiken. Volgende week zou de aankondiging volgen.

Daarnaast zou ook Angel Di Maria goed op weg zijn naar Juventus. De Argentijnse aanvaller was eveneens transfervrij nadat zijn overeenkomst bij PSG niet werd verlengd. Even leek zijn transfer in het water te vallen, maar beide partijen zouden nu toch tot een akkoord zijn gekomen. Enkel de laatste details zouden nog eens gecheckt moeten worden door de zaakwaarnemers van Di Maria.

LEEGLOOP OP MIDDENVELD
Deze dubbeltransfer blijft evenwel niet zonder gevolgen. Zo meldt Tuttosport dat Juventus van plan is om met de grove borstel door het middenveld te gaan. Naast Pogba zou enkel Manuel Locatelli verzekerd zijn van zijn plekje in de selectie van volgend seizoen. De overige middenvelders zouden in principe allemaal mogen vertrekken.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Juventus doet volgend seizoen weer volop mee voor de titel ...

Meest recent

Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

28
28
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

64
64
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

40
40
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

409
409
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

140
140
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

50
50
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

139
139
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

50
50
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

169
169
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

228
228
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

431
431
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

240
240
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

247
247
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

67
67
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

309
309
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

160
160
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

47
47
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

50
50
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

40
40
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

121
121
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

113
113
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

63
63
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42

Meer sportnieuws