"Hij sprak met mij ook al over een terugkeer naar Anderlecht"

door

Romelu Lukaku heeft zijn transfer naar Inter beet en het is voor de Belgische aanvaller tijd om eens lange tijd bij een club te blijven. De laatste jaren werd ‘Big Rom’ te vaak een clubhopper. Is Inter de voorlaatste tussenstop?


Lukaku speelde sinds de zomer van 2017 voor Manchester United, Inter, Chelsea en nu dus weer Inter. De ex-spits van ook nog eens Everton en West Bromwich Albion liet weten dat hij ooit wil afsluiten bij de club waar het voor hem begon: RSC Anderlecht. Zijn advocaat sprak nog eens duidelijke taal.

NOG GEEN TERMIJN

"Hij sprak er met mij ook al over, maar er is nog geen jaar bepaald. We moeten ook kijken wat de omstandigheden op dat moment zijn. Het idee voor een terugkeer naar Anderlecht heeft altijd al in het hoofd van Romelu gezeten. Er zijn weinig personen die zo vastberaden zijn als Romelu en als hij iets in gedachten heeft, dan zijn er weinig mensen die hem van gedachten kunnen doen laten veranderen”, aldus Sébastien Ledure in La Dernière Heure.

Lukaku is 29 jaar en zou in principe voor zijn beste jaren staan. De Belgische topspits wil bij Inter weer zijn vorm van twee jaar geleden vinden. Bondscoach Roberto Martinez ziet het graag gebeuren want de spits is onmisbaar voor de nationale ploeg, waar er achter Lukaku een grote leegte is inzake topspitsen. Lukaku kende vorig seizoen een moeilijk seizoen bij Chelsea, waar het niet klikte met coach Thomas Tuchel.

LEES OOK: 'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Zal Lukaku binnen de 5 jaar voor RSCA spelen?

Meest recent

Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

5
5
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

36
36
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

65
65
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

120
120
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

210
210
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

273
273
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

103
103
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

85
85
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

181
181
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

549
549
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

206
206
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

750
750
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

199
199
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

131
131
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

162
162
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

245
245
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

669
669
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

71
71
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

384
384
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

332
332
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

187
187
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

441
441
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

206
206
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

75
75
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56

Meer sportnieuws