Standard krijgt al meteen zware klap in voorbereiding

door
Standard krijgt al meteen zware klap in voorbereiding

Standard wil het komende seizoen veel beter voor de dag komen dan in het afgelopen seizoen. Met Ronny Deila kunnen de Rouches daarvoor rekenen op een nieuwe coach die het klappen van de zweep kent. 777 Partners, de kersverse eigenaars van Standard, moet nu werk maken van versterkingen op het veld. Daar lijkt dringend nood aan.


Voorlopig moeten de Luikenaars het echter doen met de spelers die voorhanden zijn. Ze krijgen nu wel een tegenslag in de voorbereiding. Zo laat Standard op zijn website weten dat Abdoul Fessal Tapsoba drie tot vier weken out zal zijn. De aanvaller liep een blessure op bij de nationale ploeg van Burkina Faso. Het heeft zijn linkerhamstring gescheurd. De club wenst hem een goed herstel.

Tapsoba ziet zo zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen in rook opgaan. De Burkinees kon nochtans met vertrouwen toeleven naar het werk dat komen gaat. Standard schotelde hem onlangs namelijk een nieuwe overeenkomst voor. Tapsoba ligt nu tot 2025 vast aan de boorden van de Maas.

ASEC MIMOSAS

Standard plukte Tapsoba in 2020 weg bij ASEC Mimosas, een club uit Ivoorkust. Het is niet duidelijk welke som met die overgang gemoeid was. In Luik moet Tapsoba het voorlopig vaak stellen met een bijrol. Het afgelopen seizoen was hij goed voor 15 duels in de JPL en 2 wedstrijden in de Croky Cup. Hij scoorde in totaal twee keer en gaf één assist. Die cijfers zal hij moeten opkrikken om de vaste spits te worden in Luik.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Groot talent?

Meest recent

'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

36
36
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

40
40
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

18
18
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

161
161
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

130
130
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

436
436
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

52
52
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

118
118
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

352
352
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

297
297
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

167
167
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

166
166
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

135
135
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

101
101
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

441
441
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

88
88
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

346
346
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

139
139
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

860
860
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

456
456
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

133
133
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

569
569
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

748
748
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1078
1078

Meer sportnieuws