Standard verlengt contract van international

54
Standard verlengt contract van international

Standard wil volgend seizoen opnieuw tussen de mensen staan. De Rouches zijn al een aantal jaren financieel en sportief op de sukkel, met als dieptepunt de veertiende plaats van afgelopen seizoen. Met nieuwe eigenaars en een nieuwe trainer slaat Standard een volledig nieuwe weg in. Nu is het zaak om goed uit de mercato te komen en de nodige transfers te verrichten.


De Luikenaars hielden zich vooralsnog gedeisd op de transfermarkt, maar de verwachting is dat er toch wel wat versterkingen zullen bijkomen met het oog op de start van het seizoen. Na het vorige lijkt dat immers dringend nodig. Standard komt nu met nieuws over een speler die ook vorig jaar al rondliep op Sclessin. Zo maakt de club op haar website bekend dat ze langer doorgaat met Abdoul Fessal Tapsoba (20). De jonge aanvaller verlengt zijn contract tot 2025.

Tapsoba is al sinds juli 2020 in Luik te vinden. Hij werd toen overgenomen van ASEC Mimosas, een club uit Ivoorkust. Hij sloot aanvankelijk aan bij de U21, maar dwong daarna een plaatsje af in de A-kern. In het afgelopen seizoen kwam Tapsoba maar sporadisch aan bod. De Burkinees speelde in totaal 17 duels. Daarin scoorde hij 2 keer en gaf hij 1 assist.

INTERNATIONAL

Tapsoba is ook Burkinees international. Hij speelde al 13 keer voor zijn land (4 goals). Hij was onder meer van de partij tijdens de Africa Cup begin dit jaar. Burkina Faso sneuvelde in de halve finales tegen de latere winnaar Senegal. Het pakte uiteindelijk de vierde plaats. Tapsoba mocht vijf keer opdraven in het toernooi.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Zal hij basisspeler zijn dit seizoen?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

66
66
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

54
54
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

31
31
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

116
116
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

63
63
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

82
82
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

160
160
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

134
134
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

163
163
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

205
205
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

47
47
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

182
182
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

81
81
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

442
442
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

283
283
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

254
254
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1055
1055

Meer sportnieuws