Standard verlengt contract van international

54 stemmen
Standard verlengt contract van international

Standard wil volgend seizoen opnieuw tussen de mensen staan. De Rouches zijn al een aantal jaren financieel en sportief op de sukkel, met als dieptepunt de veertiende plaats van afgelopen seizoen. Met nieuwe eigenaars en een nieuwe trainer slaat Standard een volledig nieuwe weg in. Nu is het zaak om goed uit de mercato te komen en de nodige transfers te verrichten.


De Luikenaars hielden zich vooralsnog gedeisd op de transfermarkt, maar de verwachting is dat er toch wel wat versterkingen zullen bijkomen met het oog op de start van het seizoen. Na het vorige lijkt dat immers dringend nodig. Standard komt nu met nieuws over een speler die ook vorig jaar al rondliep op Sclessin. Zo maakt de club op haar website bekend dat ze langer doorgaat met Abdoul Fessal Tapsoba (20). De jonge aanvaller verlengt zijn contract tot 2025.

Tapsoba is al sinds juli 2020 in Luik te vinden. Hij werd toen overgenomen van ASEC Mimosas, een club uit Ivoorkust. Hij sloot aanvankelijk aan bij de U21, maar dwong daarna een plaatsje af in de A-kern. In het afgelopen seizoen kwam Tapsoba maar sporadisch aan bod. De Burkinees speelde in totaal 17 duels. Daarin scoorde hij 2 keer en gaf hij 1 assist.

INTERNATIONAL

Tapsoba is ook Burkinees international. Hij speelde al 13 keer voor zijn land (4 goals). Hij was onder meer van de partij tijdens de Africa Cup begin dit jaar. Burkina Faso sneuvelde in de halve finales tegen de latere winnaar Senegal. Het pakte uiteindelijk de vierde plaats. Tapsoba mocht vijf keer opdraven in het toernooi.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Zal hij basisspeler zijn dit seizoen?

Meest recent

'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

6
6
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

13
13
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

25
25
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

35
35
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

79
79
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

180
180
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

53
53
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

125
125
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

105
105
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

63
63
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

391
391
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

343
343
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

104
104
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

331
331
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

266
266
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

258
258
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

486
486
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

184
184
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

94
94
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

236
236
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

76
76
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

153
153
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

164
164

Meer sportnieuws