Standard verlengt contract van international

54 stemmen
Standard verlengt contract van international

Standard wil volgend seizoen opnieuw tussen de mensen staan. De Rouches zijn al een aantal jaren financieel en sportief op de sukkel, met als dieptepunt de veertiende plaats van afgelopen seizoen. Met nieuwe eigenaars en een nieuwe trainer slaat Standard een volledig nieuwe weg in. Nu is het zaak om goed uit de mercato te komen en de nodige transfers te verrichten.


De Luikenaars hielden zich vooralsnog gedeisd op de transfermarkt, maar de verwachting is dat er toch wel wat versterkingen zullen bijkomen met het oog op de start van het seizoen. Na het vorige lijkt dat immers dringend nodig. Standard komt nu met nieuws over een speler die ook vorig jaar al rondliep op Sclessin. Zo maakt de club op haar website bekend dat ze langer doorgaat met Abdoul Fessal Tapsoba (20). De jonge aanvaller verlengt zijn contract tot 2025.

Tapsoba is al sinds juli 2020 in Luik te vinden. Hij werd toen overgenomen van ASEC Mimosas, een club uit Ivoorkust. Hij sloot aanvankelijk aan bij de U21, maar dwong daarna een plaatsje af in de A-kern. In het afgelopen seizoen kwam Tapsoba maar sporadisch aan bod. De Burkinees speelde in totaal 17 duels. Daarin scoorde hij 2 keer en gaf hij 1 assist.

INTERNATIONAL

Tapsoba is ook Burkinees international. Hij speelde al 13 keer voor zijn land (4 goals). Hij was onder meer van de partij tijdens de Africa Cup begin dit jaar. Burkina Faso sneuvelde in de halve finales tegen de latere winnaar Senegal. Het pakte uiteindelijk de vierde plaats. Tapsoba mocht vijf keer opdraven in het toernooi.

LEES OOK: Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Zal hij basisspeler zijn dit seizoen?

Meest recent

Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

1
1
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

58
58
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

96
96
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

140
140
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

406
406
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

32
32
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

212
212
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

187
187
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

277
277
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

170
170
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

127
127
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

193
193
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

142
142
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

55
55
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

552
552
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

94
94
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

47
47
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

264
264
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

103
103
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

213
213
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

476
476
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

382
382
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

70
70
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

208
208

Meer sportnieuws