Standard verlengt contract van international

door
Standard verlengt contract van international

Standard wil volgend seizoen opnieuw tussen de mensen staan. De Rouches zijn al een aantal jaren financieel en sportief op de sukkel, met als dieptepunt de veertiende plaats van afgelopen seizoen. Met nieuwe eigenaars en een nieuwe trainer slaat Standard een volledig nieuwe weg in. Nu is het zaak om goed uit de mercato te komen en de nodige transfers te verrichten.


De Luikenaars hielden zich vooralsnog gedeisd op de transfermarkt, maar de verwachting is dat er toch wel wat versterkingen zullen bijkomen met het oog op de start van het seizoen. Na het vorige lijkt dat immers dringend nodig. Standard komt nu met nieuws over een speler die ook vorig jaar al rondliep op Sclessin. Zo maakt de club op haar website bekend dat ze langer doorgaat met Abdoul Fessal Tapsoba (20). De jonge aanvaller verlengt zijn contract tot 2025.

Tapsoba is al sinds juli 2020 in Luik te vinden. Hij werd toen overgenomen van ASEC Mimosas, een club uit Ivoorkust. Hij sloot aanvankelijk aan bij de U21, maar dwong daarna een plaatsje af in de A-kern. In het afgelopen seizoen kwam Tapsoba maar sporadisch aan bod. De Burkinees speelde in totaal 17 duels. Daarin scoorde hij 2 keer en gaf hij 1 assist.

INTERNATIONAL

Tapsoba is ook Burkinees international. Hij speelde al 13 keer voor zijn land (4 goals). Hij was onder meer van de partij tijdens de Africa Cup begin dit jaar. Burkina Faso sneuvelde in de halve finales tegen de latere winnaar Senegal. Het pakte uiteindelijk de vierde plaats. Tapsoba mocht vijf keer opdraven in het toernooi.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Zal hij basisspeler zijn dit seizoen?

Meest recent

'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

0
0
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

136
136
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

140
140
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

125
125
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

108
108
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

51
51
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

55
55
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

102
102
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

202
202
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

57
57
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

73
73
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

571
571
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

181
181
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

248
248
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

43
43
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

144
144
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

560
560
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

164
164
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

284
284
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

397
397
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

282
282
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

201
201

Meer sportnieuws