'Noa Lang maakt opeens supertransfer'

door
'Noa Lang maakt opeens supertransfer'

Club Brugge-coach Carl Hoefkens en zijn troepen trekken volgende week naar Wageningen voor een zomers oefenkamp. Vanaf dan zullen de internationals weer aansluiten bij de rest van de selectie. Ook Noa Lang wordt opnieuw verwacht, al lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens hij definitief vertrekt bij de landskampioen.


De Nederlandse smaakmaker heeft nog maar net zijn tweede seizoen bij Club achter de rug, maar het is al maanden duidelijk dat hij deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom. Aan interesse alvast geen gebrek. Zo wordt AC Milan al enkele weken nadrukkelijk genoemd, terwijl ook Leeds United zijn dossier blijft volgen. En mogelijk krijgt hij er weldra een fraaie optie bij.

Volgens Mundo Deportivo staat Lang immers ook hoog op de verlanglijst bij Arsenal FC. De Gunners werden gedurende het seizoen ook al aan de Oranje-international gelinkt. Concreet werd die belangstelling voorlopig niet, maar daar zou snel verandering in kunnen komen. Coach Mikel Arteta zou er graag nog een flankaanvaller bij willen en het vizier was daarvoor gericht op Raphinha. Maar de Braziliaanse international lijkt goed op weg naar Chelsea FC.

PLAN-B
De Blues zouden volgens verschillende dicht bij een akkoord staan over Raphinha, die ook bij FC Barcelona in beeld is. Zolang de deal met Chelsea niet volledig rond is, blijft Arsenal in zijn kansen geloven. Maar wanneer de stadsgenoot kan toeslaan, wordt in het Emirates Stadium plan-B geactiveerd en dat zou dus niemand minder dan Lang zijn. De Nederlander moet nog steeds de nodige miljoenen kosten, maar zou een pak goedkoper uitvallend dan Raphinha. Bovendien zou Arteta er gecharmeerd zijn. Afwachten dus of de Gunners zich weldra melden bij Vincent Mannaert en co.

LEES OOK: 'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

11
11
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

29
29
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

487
487
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

44
44
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

50
50
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

187
187
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

61
61
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

640
640
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

183
183
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

331
331
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

39
39
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

148
148
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

209
209
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

57
57
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

111
111
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

505
505
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

92
92
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

33
33
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

213
213
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

54
54
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

160
160
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

195
195
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

190
190
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

192
192

Meer sportnieuws