'Noa Lang maakt opeens supertransfer'

door
'Noa Lang maakt opeens supertransfer'

Club Brugge-coach Carl Hoefkens en zijn troepen trekken volgende week naar Wageningen voor een zomers oefenkamp. Vanaf dan zullen de internationals weer aansluiten bij de rest van de selectie. Ook Noa Lang wordt opnieuw verwacht, al lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens hij definitief vertrekt bij de landskampioen.


De Nederlandse smaakmaker heeft nog maar net zijn tweede seizoen bij Club achter de rug, maar het is al maanden duidelijk dat hij deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom. Aan interesse alvast geen gebrek. Zo wordt AC Milan al enkele weken nadrukkelijk genoemd, terwijl ook Leeds United zijn dossier blijft volgen. En mogelijk krijgt hij er weldra een fraaie optie bij.

Volgens Mundo Deportivo staat Lang immers ook hoog op de verlanglijst bij Arsenal FC. De Gunners werden gedurende het seizoen ook al aan de Oranje-international gelinkt. Concreet werd die belangstelling voorlopig niet, maar daar zou snel verandering in kunnen komen. Coach Mikel Arteta zou er graag nog een flankaanvaller bij willen en het vizier was daarvoor gericht op Raphinha. Maar de Braziliaanse international lijkt goed op weg naar Chelsea FC.

PLAN-B
De Blues zouden volgens verschillende dicht bij een akkoord staan over Raphinha, die ook bij FC Barcelona in beeld is. Zolang de deal met Chelsea niet volledig rond is, blijft Arsenal in zijn kansen geloven. Maar wanneer de stadsgenoot kan toeslaan, wordt in het Emirates Stadium plan-B geactiveerd en dat zou dus niemand minder dan Lang zijn. De Nederlander moet nog steeds de nodige miljoenen kosten, maar zou een pak goedkoper uitvallend dan Raphinha. Bovendien zou Arteta er gecharmeerd zijn. Afwachten dus of de Gunners zich weldra melden bij Vincent Mannaert en co.

LEES OOK: 'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

73
73
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

20
20
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

76
76
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

68
68
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

481
481
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

68
68
Géén WK voor Rode Duivel? "Dan liever De Cat meenemen"

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

136
136
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

421
421
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

530
530
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

166
166
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

261
261
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

507
507
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

603
603
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

146
146
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

659
659
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

322
322
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

461
461
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

89
89
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

62
62
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

270
270
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

106
106
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

302
302
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

251
251
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

108
108
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

97
97

Meer sportnieuws