'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

door
'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

Antwerp heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt met de komst van Nederlands International Vincent Janssen en Bayern München-talent Christopher Scott, terwijl ook de komst van Rode Duivel Toby Alderweireld aan de orde lijkt te blijven. Daarnaast pakt de Great Old ook uit met enkele meer verrassende transfers. Zo haalden ze dinsdag nog Davino Verhulst terug naar België.


De ervaren doelman strijkt neer op de Bosuil na een avontuur in Cyprus en wordt de nieuwe doublure van Jean Butez. Antwerp lijkt immers afscheid te nemen van Ortwin De Wolf en Davor Matijas, al sprong de transfer van die laatste af. De Kroaat leek op weg naar Sheriff Tiraspol, maar heeft volgens Gazet van Antwerpen alsnog bedankt voor het aanbod. Matijas bezocht Sheriff, maar zag een transfer toch niet zitten omwille van de onrust in Moldavië, dat net als Oekraïne bedreigd wordt door Rusland.

Daarnaast overweegt Antwerp nog een zeer opmerkelijke zin. Zo lijkt er een opvallende nieuwe rol in de maak voor Maxime Biset. De 36-jarige was afgelopen seizoen één van de assistenten van Brian Priske, maar na de komst van Mark van Bommel was er voor hem geen plaats meer in de A-kern. De nieuwe coach bracht immers een leger aan eigen Nederlandse assistenten mee.

PENSIOEN
Biset zou nu aan de slag gaan bij de U23, die komend seizoen in eerste nationale uitkomen. Hij zou er echter niet alleen assistent van hoofdtrainer Gill Swerts worden, maar ook uit spelerspensioen komen. Elke beloftenploeg mag immers ook één ervaren speler inschrijven en de ex-verdediger zou dus weer zijn voetbalschoenen aan kunnen binden. Biset zou inmiddels al een week meetrainen met de beloften om te zien hoe het gesteld staat met zijn conditie na een jaar stilliggen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Zou een terugkeer van Biset als speler een slimme zet zijn?

Meest recent

‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

31
31
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

13
13
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

33
33
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

127
127
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

88
88
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

35
35
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

116
116
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

127
127
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

177
177
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1047
1047
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

70
70
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

237
237
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

282
282
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

66
66
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

192
192
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

340
340
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

76
76
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

188
188
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

103
103
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

617
617
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

379
379
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

300
300
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

328
328
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

634
634
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

281
281

Meer sportnieuws