Club Brugge-flirt krijgt zuur staartje voor Carroll

door
Club Brugge-flirt krijgt zuur staartje voor Carroll

Club Brugge heeft zaterdag zijn oefencampagne aangevat met een droge 3-0-overwinning tegen Thes Sport. En dat de terwijl de selectie van coach Carl Hoefkens nog lang niet compleet is. De clubleiding is momenteel namelijk nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo wil de landskampioen graag nog een (target)spits aan de selectie van Hoefkens toevoegen. Niet onlogisch gezien het aflopende contract van Bas Dost niet werd verlengd en er ook geen vervolg werd gebreid aan de huurovereenkomst van Sargis Adamyan. Inmiddels doen verschillende namen de ronde om de spitspositie bij Club in te vullen.


Zo werd vorige week zelfs Andy Carroll genoemd als potentiële versterking. De ex-spits van onder meer Liverpool FC en Newcastle United valt begin volgende maand transfervrij op te pikken. Op vraag van zijn entourage mocht hij ook medische en fysieke proeven afleggen bij de Belgische kampioen. Maar die resultaten waren niet bepaald super en dus besloot Blauw-Zwart om de Engelsman links te laten liggen.

HUWELIJKSREIS
Een domper dus voor Carroll en de Brugse afwijzing zal hem niet bepaald helpen in de zoektocht naar een andere club. En volgens The Mirror breekt de flirt met Blauw-Zwart hem extra zuur op. Blijkbaar was Carroll net op huwelijksreis vertrokken toen de Brugse opportuniteit zich voordeed. Hij besloot zijn trip naar Mexico meteen te onderbreken. En dat deed hij achteraf gezien dus helemaal vergeefs.

LEES OOK: Anthony Vanden Borre verrast iedereen met groot nieuws

Trending:

Anderlecht slaat toe:
Anderlecht slaat toe: "Ajax heeft die kans laten liggen"

Club moet sowieso een gelijkaardig type aantrekken ...

Meest recent

‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

24
24
Geraerts speelt open kaart: “Daarom Standard afgewezen”

Karel Geraerts boekte in het verleden successen bij Union SG, maar werd vervolgens ontslagen bij het ...

42
42
Anderlecht-drama nipt vermeden: wending stadionperikelen

RSC Anderlecht is van plan om een nieuw stadion te bouwen, maar die plannen zijn nog lang niet ...

131
131
‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’

Union SG verbaasde aan het begin van vorig seizoen door de onervaren Sebastien Pocognoli aan te ...

307
307
Anderlecht op stoom: volgende aanwinst voorgesteld

RSC Anderlecht blijft doorstomen op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo ...

262
262
Anthony Vanden Borre verrast iedereen met groot nieuws

Anthony Vanden Borre werd ooit gezien als hét grootste Belgische talent. Bij Anderlecht stond ...

73
73
De Condé krijgt plots vijf versterkingen bij KRC Genk

KRC Genk is zich volop aan het voorbereiden voor volgend seizoen. Onder Thorsten Fink wonnen de ...

363
363
‘Yannick Ferrera pakt uit met opvallende nieuwe uitdaging'

Yannick Ferrera werkte op de Belgische velden al onder meer bij Sporting Charleroi, Standard Luik, ...

40
40
‘Anderlecht vs Standard: Kaminski verbaast met keuze’

De Belgische (top)clubs kijken elkaar vaak in de ogen op de transfermarkt. Thomas Kaminski werd in ...

131
131
‘Arnaud Bodart heeft knappe knaltransfer te pakken’

Arnaud Bodart speelde jarenlang voor Standard Luik vooraleer hij na een heuse transfersoap in de ...

88
88
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club strijden, Tolu kiest'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

436
436
'Witsel weg bij Atlético: zijn volgende stap lekt uit'

Eerder werd al bevestigd dat Atlético Madrid niet meer door zal gaan met Axel Witsel. ...

444
444
Solden begonnen: 'Anderlecht op zucht van toptransfer'

RSC Anderlecht blijft gaan op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo Cvetkovic ...

536
536
RWDM next? Lyon grijpt in, Textor onverbiddelijk weg

John Textor is er een boeltje van aan het maken. In Frankrijk werd Olympique Lyon gedegradeerd door ...

146
146
Lokeren kondigt grote veranderingen aan: nieuwe naam én logo

Terwijl Lokeren samen met Seraing en Franc-Borains een bommetje onder de competitiehervorming heeft ...

144
144
Opstand bij fans Anderlecht: "Hij moet nu weg!"

Wouter Vandenhaute blijft kop van jut bij RSC Anderlecht. De Paars-Witte fans hopen dat er nog zal ...

572
572
OHL verpatst neef Erling Haaland voor verrassend bedrag

Oud-Heverlee Leuven haalde Jonatan Braut Brunes in de zomer van 2023 voor 2,6 miljoen euro binnen, ...

128
128
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd ...

175
175
'Club Brugge wacht niet af: peperdure Jashari-opvolger'

Club Brugge houdt het been voorlopig stijf, maar de kans is groot dat Ardon Jashari deze zomer ...

488
488
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Komend seizoen wordt normaal gezien het laatste in de Jupiler Pro League mét Play-Offs. Maar ...

719
719
Club-fan Julie Vanloo getroffen door drama na EK-winst

Na de euforie, de complete deceptie. De Belgian Cats werden zondagavond voor de tweede keer op een ...

276
276
In afwachting drie aanwinsten: Standard laat tweetal gaan

Standard toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt en is nog lang niet klaar met ...

241
241
'Transfergesprekken lopen: Arokodare naar topcompetitie'

KRC Genk staat op punt om twee van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Christopher Bonsu Baah is ...

783
783
Bijltjesdag Atlético: Witsel zonder pardon aan de kant geschoven

Atlético Madrid sneuvelde al vroegtijdig op het WK voor clubs en dat heeft zware gevolgen ...

106
106
'Union hangt spectaculair prijskaartje rond Sadiki'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

180
180

Meer sportnieuws