The Athletic komt met groot De Ketelaere-nieuws

door
The Athletic komt met groot De Ketelaere-nieuws

Club Brugge speelt zaterdagnamiddag zijn eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen Thes Sport, maar zoek daarbij nog niet naar Charles De Ketelaere. Het Brugse paradepaardje kreeg wat extra vakantie nadat hij zich nog bij de Rode Duivels moest melden en sluit pas op 4 juli aan, wanneer Club op stage naar Wageningen trekt. Het is echter alsmaar meer de vraag of de De Ketelaere daar nog van de partij zal zijn.


Hoewel Carl Hoefkens op zijn eerste training aangaf dat hij hoopt dat de 21-jarige aanvaller alsnog zal blijven, lijkt de lokroep van het buitenland stilaan toch onweerstaanbaar te worden. In Italië wordt De Ketelaere al wekenlang richting AC Milan geschreven, maar de Rossoneri lijken zich toch te moeten haasten. De Premier League lonkt immers ook alsmaar meer.

Zo stelt The Athletic, dat de voorbije dagen er ook vaak als eerste bij was in de ontwikkelingen rond Benik Afobe, dat het Leeds United menens is om De Ketelaere naar Engeland te lokken. De club staat op het punt om Raphinha deze zomer voor veel geld te verkopen en wil met dat geld naast een nieuwe flankaanvaller - Noa Lang werd al genoemd - ook De Ketelaere naar Elland Road halen.

VALSE NEGEN
Bij Leeds willen ze de polyvalente De Ketelaere gaan uitspelen als valse negen of schaduwspits, als ze erin slagen hem te overtuigen om de nummer zeventien uit de Premier League te verkiezen boven de Italiaanse kampioen. Bovendien zullen ze ook een akkoord moeten zien te vinden met Club, dat hoog mikt. Een transfersom van 40 miljoen euro blijft genoemd worden als mikpunt voor Blauw-Zwart.


LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Zou Leeds een goede stap zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

32
32
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

28
28
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

33
33
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

535
535
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

119
119
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

224
224
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

89
89
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

82
82
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

321
321
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

125
125
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

174
174
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

516
516
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

30
30
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

59
59
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

222
222
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

179
179
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

95
95
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

193
193
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

431
431
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

155
155
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

240
240
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

895
895

Meer sportnieuws