Onhoudbaar Beerschot stelt alwéér aanwinst voor

door
Onhoudbaar Beerschot stelt alwéér aanwinst voor

Beerschot moet volgend seizoen aan de bak in 1B. Dat zorgde voor een leegloop, want heel wat spelers zochten andere oorden op. De Ratten bleven echter niet bij de pakken zitten en begonnen meteen aan hun transferhuiswerk. Robbe Quirynen, Thibaud Verlinden, Thibo Baeten, Bill Lathouwers, Mardochée Nzita en Ibrahim Alhassan kwamen de rangen al versterken op het Kiel. Nu volgt nóg een aanwinst.


Die luistert deze keer naar de naam Marco Weymans. De linkervleugelverdediger was op proef bij Beerschot en kon de technische staf dus overtuigen van zijn kunnen. De Antwerpenaren melden op hun website dat de speler een contract voor één seizoen tekent, met optie op een extra seizoen. Weymans zat zonder club, nadat zijn contract bij het Zweedse Östersund begin dit jaar afgelopen was. Opvallend: Weymans speelde in de jeugd nog voor Beerschot. Het voelt dus een beetje aan als thuiskomen. 

"Marco heeft ons kunnen overtuigen in de laatste weken dat hij een aanwinst was voor onze kern. Bij Beerschot wil Marco zijn carrière opnieuw lanceren en we voelen veel motivatie bij hem om hier te willen slagen", klinkt het op de clubwebstek bij technisch manager Sander van Praet.

TROTS

Weymans is een gelukkig man na zijn transfer. "Ik ben echt heel trots dat ik hier kan tekenen", begint hij. "Ik weet nog dat ik als jeugdspeler hier ballenjongen was. Alle wedstrijden waar ik aanwezig kon zijn, volgde ik hier in het stadion", haalt Weymans herinneringen op. "Uiteindelijk koos ik ervoor om bij de U16 richting PSV te trekken. Ik speelde daarna wel een aantal wedstrijden in het Olympisch Stadion toen ik hier op bezoek kwam met Tubeke in 1B. Maar nu zal het toch speciaal zijn om hier in het paars te spelen. Ik twijfel er niet aan dat mijn eerste keer op de Olympische mat een fantastisch gevoel zal geven."

LEES OOK: Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Goede aanwinst?

Meest recent

Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

12
12
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

11
11
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

18
18
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

77
77
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

126
126
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

73
73
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

212
212
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

333
333
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

57
57
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

219
219
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

88
88
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

93
93
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1087
1087
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

320
320
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

340
340
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

152
152
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

116
116
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

513
513
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

162
162
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

203
203
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

576
576
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

65
65
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

262
262
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

204
204

Meer sportnieuws