'Mangala kiest uit 3 clubs deze zomer'

door
'Mangala kiest uit 3 clubs deze zomer'

Voor heel wat Rode Duivels is er deze zomer een transfer op til, waarbij een aantal jonge spelers klaar lijken voor een stap hogerop. Zo lijken Charles De Ketelaere en Wout Faes aan een nieuwe etappe in hun carrière te beginnen, maar ook Orel Mangala zou een nieuwe uitdaging aan kunnen gaan. De middenvelder is zeer gegeerd.


De 24-jarige is al enkele jaren een vaste waarde in de Bundesliga bij VfB Stuttgart en vierde in maart ook zijn eerste cap bij de Rode Duivels. Hij was één van de vele jongeren die een kans kregen toen Roberto Martinez besloot zijn spelers met meer dan 50 caps niet te selecteren. In Ierland mocht hij een kwartier invallen. Dat smaakte naar meer, al werd hij in juni gepasseerd voor de Nations League.

Maar dat schrikt geïnteresseerde clubs niet af. Stuttgarter Nachrichten meldt dat Nottingham Forest zich gemeld heeft voor onze landgenoot, die zijn opleiding kreeg bij Anderlecht. De traditieclub keert komend seizoen na 23 jaar afwezigheid terug in de Premier League en wil zich daarvoor versterken met Mangala. Die mag deze zomer vertrekken bij Stuttgart als er een bod rond de 20 miljoen euro op tafel komt.

SERIE A OF LA LIGA
Maar er zijn ook nog andere opties voor Mangala. De middenvelder zou namelijk ook nog in de belangstelling staan van Napoli en Atletico Madrid. Die laatste club lijkt met Axel Witsel wel al een andere Rode Duivel aan zijn middenveld toe te gaan voegen. Met het oog op het WK wordt het interessant om zien welke keuze Mangala deze zomer zal maken.

LEES OOK: 'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Mangala kan best kiezen voor...

Meest recent

Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

7
7
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

101
101
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

305
305
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

177
177
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

201
201
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

266
266
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

88
88
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

659
659
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

331
331
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

260
260
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

334
334
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

232
232
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

403
403
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

373
373
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

129
129
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

506
506
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

229
229
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

432
432
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

399
399
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

301
301
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

227
227
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

317
317

Meer sportnieuws