'Anderlecht zorgt voor verrassing in dossier-Nielsen'

door
'Anderlecht zorgt voor verrassing in dossier-Nielsen'

Behoudens een last-minute verrassing, wordt Felice Mazzu eerstdaags aangekondigd als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De regerende 'Trainer van het Jaar' zou een groot deel van zijn sportieve staf meepakken naar het Lotto Park. En mogelijk volgen ook enkele spelers van Union SG zijn overgang.


In principe werd de aankondiging van Mazzu maandag al verwacht. Maar uiteindelijk moesten nog een aantal details besproken worden, waardoor de afronding van de deal wat vertraging opliep. Verder moet daar niets achter gezocht worden. Het zou louter gaan om enkele juridische zaken op clubniveau, zo meldt Het Laatste Nieuws. Als alles goed verloopt, volgt zelfs dinsdag nog witte rook vanuit het Lotto Park.

In de schaduw van Mazzu maken verschillende leden van de omkadering de overstap vanuit Union. En wie weet volgen dus ook enkele spelers hun succestrainer. Zo deden de voorbije dagen heel wat geruchten over een mogelijke transfer van Casper Nielsen. Via verschillende kanalen zou RSCA de interesse in de Deen hebben nochtans ontkend. Maar volgens zowel SudPresse als HLN blijkt de middenvelder wel degelijk in beeld te zijn bij de recordkampioen.

MOEILIJK DOSSIER
Verrassend gezien de eerdere berichtgeving, maar niet onlogisch gezien de sterke prestaties van Nielsen in de voorbije maanden. Al stelt SudPresse dat er wel enkele voorwaarden staan tegenover zijn komst. Zo zullen eerst bepaalde middenvelders moeten vertrekken alvorens het tot een eventueel bod komt. Josh Cullen is daarvoor de grootste kandidaat. Daarnaast wordt het voor Paars-Wit niet evident om aan de financiële vereisten te voldoen. Bovendien heerst er flinke concurrentie. Zo blijven Club Brugge en SS Lazio het dossier eveneens van nabij volgen.

LEES OOK: Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

Welke middenvelder zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

11
11
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

247
247
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

87
87
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

120
120
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

169
169
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

118
118
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

82
82
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

49
49
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

355
355
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

84
84
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

562
562
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

276
276
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

108
108
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

124
124
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

426
426
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

97
97
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

338
338
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

305
305
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

300
300
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

90
90
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

297
297
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

46
46

Meer sportnieuws