'Club Brugge grote winnaar na transferwending Lang'

door
'Club Brugge grote winnaar na transferwending Lang'

Club Brugge is inmiddels bijzonder druk in de weer op de zomerse transfermark. Zo werd de landskampioen in de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan verschillende, veelal aanvallende aanwinsten. En ondertussen begint er ook aan uitgaande zijde één en ander te bewegen, met name rond Noa Lang.


De Nederlandse smaakmaker liet zelf al meermaals verstaan dat hij deze zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. En het begint het er meer en meer op te lijken dat AC Milan zijn bestemming wordt. Afgelopen zaterdag maakte La Gazzetta dello Sport zelfs gewag van een persoonlijk akkoord. Naar verluidt vond een meeting plaats tussen zaakwaarnemer Bart Baving, vader Jeffrey Lang en vertegenwoordigers van de Italiaanse kampioen. Tijdens die ontmoeting zou men een overeenkomst hebben gevonden over een contract van vijf seizoenen.

Op clubniveau is er wel nog geen akkoord gevonden. Milan zet momenteel immers in een overname-proces en momenteel is het nog even afwachten op de goedkeuring van de nieuwe eigenaars. Club Brugge zou zo'n 22 à 25 miljoen euro vragen. Geen onoverkomelijk bedrag, maar de Milanezen moeten dus de overname afwachten alvorens ze transacties kunnen doen. En ondertussen liggen er nog andere kapers op de kust.

HOGER SALARIS
Zo meldt het medium Calciomercato.it dat ook West Ham United concrete belangstelling toont. De nummer 7 uit de Premier League zou Lang een jaarsalaris van 3 miljoen euro willen aanbieden. Dat is meer dan het bod van Milan, maar de speler zelf zou desondanks een voorkeur voor San Siro hebben. De grote winnaar van deze ontwikkeling lijkt dan ook vooral Club Brugge. Dat kan de interesse van verschillende clubs nu tegen mekaar uitspelen en zo een nog hogere transfersom uit de brand slepen.

LEES OOK: Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Lang zou beter nog een jaartje bij Club blijven ...

Meest recent

België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

11
11
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

247
247
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

87
87
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

120
120
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

169
169
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

118
118
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

82
82
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

49
49
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

355
355
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

84
84
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

562
562
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

276
276
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

108
108
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

124
124
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

426
426
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

97
97
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

338
338
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

305
305
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

300
300
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

90
90
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

297
297
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

46
46

Meer sportnieuws