'Genk keert terug voor peperduur doelwit'

door
'Genk keert terug voor peperduur doelwit'

KRC Genk trekt komend weekend een streep onder een teleurstellend seizoen. Op het veld van KV Mechelen heeft het niets meer te winnen of te verliezen, want het sluit sowieso de Europe Play-Off als tweede af, na AA Gent. Dat betekent dat de Limburgers het zonder Europees voetbal zullen moeten stellen volgend seizoen, terwijl het doel was om voor de prijzen te spelen.


Er lijkt nu een drukke transferzomer aan te komen in de Cegeka Arena, want technisch directeur Dimitri de Condé kondigde al aan dat er sowieso enkele sterkhouders zullen vertrekken. Daarbij wordt vooral gedacht aan Paul Onuachu, Jhon Lucumi of Theo Bongonda. Als vervanger van die laatste kan Genk weleens opnieuw voor een duur doelwit gaan.

Foot sur 7 meldt immers dat Genk zich opnieuw zou kunnen melden voor Luis Henrique. De Braziliaanse flankaanvaller mag volgens L'Equipe vertrekken bij Olympique Marseille, dat een prijskaartje van 8 miljoen euro rond zijn nek gehangen heeft. De 20-jarige streek in september 2020 neer bij de Franse traditieclub, maar kon de verwachtingen nooit inlossen.

FIORENTINA
Genk werd in de winter al aan Henrique gelinkt, maar toen kwam het niet tot een transfer. Ook Fiorentina en Botafogo worden genoemd als kandidaten om de jongeling te verlossen. Luis Henrique kwam de voorbije twee seizoenen slechts 48 keer in actie voor Marseille, waarin hij amper één keer wist te scoren en zes assists te geven.

LEES OOK: 'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

Moet Genk een poging wagen?

Meest recent

Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

13
13
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

11
11
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

50
50
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

104
104
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

15
15
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

83
83
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

114
114
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

123
123
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

112
112
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

58
58
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

604
604
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

97
97
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

64
64
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

83
83
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

275
275
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

168
168
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

177
177
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

56
56
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

247
247
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

63
63
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

601
601
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

228
228

Meer sportnieuws