Charleroi twijfelt over 'toptransfer'

door
Charleroi twijfelt over 'toptransfer'

Sporting Charleroi moet enkele knopen gaan doorhakken de komende weken. De Carolo's moeten beslissen of ze de dure aankoopoptie op Vakoun Bayo lichten en daarnaast is er nog een dossier dat hangende is. 


Sporting Charleroi haalde in maart Isaac Mbenza terug naar België en de club moet gaan beslissen of het ook volgend seizoen nog verder zal doen met de flankspeler. "Ik heb nog niet met het management gesproken. Je moet het aan de president vragen, maar ik voel me goed. Ik wil niet per se weg", zegt de speler aan La Dernière Heure. 

De 26-jarige Mbenza kwam tot op heden al zeven keer in actie in de Jupiler Pro League. Tegen KRC Genk mocht hij alvast in de basis starten en dat als speler die de hele flank mocht bestrijken. Edward Still ziet daar een goede toekomst voor de speler die een jaar geleden nog werd gelinkt aan een transfer richting RSC Anderlecht.

12,5 MILJOEN EURO

Mbenza kende al een mooie carrière. Hij verdedigde tot op heden de kleuren van Valenciennes, Standard, Montpellier, Huddersfield, Amiens SC en Qatar FC. De Belg leverde in zijn carrière tot op heden al 18,2 miljoen euro aan transfergelden op. Huddersfield betaalde in de zomer van 2019 nog 12,5 miljoen euro aan Montpellier. Mbenza is volgens Transfermarkt.be tot op heden 3 miljoen euro waard. Charleroi strikte hem transfervrij nadat de speler zijn contract in onderling overleg verbrak in Qatar. Het is dus nog even afwachten of hij ook volgend seizoen nog actief zal zijn op de Belgische velden.

LEES OOK: Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

Moet Charleroi hem houden?

Meest recent

'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

14
14
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

13
13
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

11
11
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

24
24
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

53
53
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

25
25
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

207
207
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

392
392
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

139
139
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

173
173
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

160
160
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

252
252
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

409
409
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

376
376
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

174
174
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

335
335
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

213
213
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

205
205
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

65
65
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

478
478
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

136
136
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

303
303
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

875
875
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

142
142

Meer sportnieuws