'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

door
'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

Nu heel wat sleutelspelers van de 'gouden generatie' van de Rode Duivels rijpe dertigers zijn, lijkt zich de komende jaren een wissel van de wacht op te dringen. Een aantal talenten zitten daarvoor al in de wachtkamer. Voor de defensie wordt bijvoorbeeld vooral gekeken naar Koni De Winter, die dit seizoen op zijn negentiende al debuteerde in het eerste elftal van Juventus.


De jonge verdediger mocht van trainer Massimiliano Allegri voor Nieuwjaar al opdraven in de Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Dat smaakt naar meer en in Italië werd al gespeculeerd dat de belofteninternational in de zomer Juventus zou kunnen verlaten om speelminuten op het hoogste niveau te kunnen maken, al dan niet op huurbasis. In de entourage van De Winter werd daarna wel ontkend dat de speler aandringt op een transfer, maar een vertrek werd ook niet uitgesloten.

Aan interesse zal er alvast geen gebrek zijn voor De Winter, die in het verleden al aan Club Brugge, Ajax en enkele Engelse clubs gelinkt werd. Volgens Tuttomercatoweb kan hij ook terecht in de Bundesliga, waar hij op het lijstje staat van Bayer Leverkusen en VfL Bochum. Vooral die eerste club zou een interessante optie zijn, want als huidige nummer drie in de klassering mogen ze volgend seizoen wellicht de Champions League in.

VERVANGER
De Winter zou bij Leverkusen, dat een goede reputatie heeft voor het lanceren van jonge spelers, als revelatie Piero Hincapié zou vertrekken. De 20-jarige Ecuadoraan zou interesse van onder meer AS Roma en Napoli genieten. Bij Bochum, de nummer twaalf in de stand, zou hij dan weer de gegeerde Armel Bella-Kotchap moeten vervangen. De 20-jarige verdediger wordt het hof gemaakt door enkele Engelse topclubs en zou voor een clubrecord gaan vertrekken.

Zou de Bundesliga een goede stap zijn voor De Winter?

Meest recent

Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

6
6
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

17
17
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

34
34
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

37
37
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

151
151
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

25
25
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

101
101
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

239
239
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

63
63
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

331
331
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

298
298
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

179
179
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

501
501
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

175
175
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

208
208
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

144
144
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

240
240
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

273
273
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

134
134
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

434
434
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

106
106
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

97
97
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

833
833

Meer sportnieuws