'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

door
'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

Nu heel wat sleutelspelers van de 'gouden generatie' van de Rode Duivels rijpe dertigers zijn, lijkt zich de komende jaren een wissel van de wacht op te dringen. Een aantal talenten zitten daarvoor al in de wachtkamer. Voor de defensie wordt bijvoorbeeld vooral gekeken naar Koni De Winter, die dit seizoen op zijn negentiende al debuteerde in het eerste elftal van Juventus.


De jonge verdediger mocht van trainer Massimiliano Allegri voor Nieuwjaar al opdraven in de Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Dat smaakt naar meer en in Italië werd al gespeculeerd dat de belofteninternational in de zomer Juventus zou kunnen verlaten om speelminuten op het hoogste niveau te kunnen maken, al dan niet op huurbasis. In de entourage van De Winter werd daarna wel ontkend dat de speler aandringt op een transfer, maar een vertrek werd ook niet uitgesloten.

Aan interesse zal er alvast geen gebrek zijn voor De Winter, die in het verleden al aan Club Brugge, Ajax en enkele Engelse clubs gelinkt werd. Volgens Tuttomercatoweb kan hij ook terecht in de Bundesliga, waar hij op het lijstje staat van Bayer Leverkusen en VfL Bochum. Vooral die eerste club zou een interessante optie zijn, want als huidige nummer drie in de klassering mogen ze volgend seizoen wellicht de Champions League in.

VERVANGER
De Winter zou bij Leverkusen, dat een goede reputatie heeft voor het lanceren van jonge spelers, als revelatie Piero Hincapié zou vertrekken. De 20-jarige Ecuadoraan zou interesse van onder meer AS Roma en Napoli genieten. Bij Bochum, de nummer twaalf in de stand, zou hij dan weer de gegeerde Armel Bella-Kotchap moeten vervangen. De 20-jarige verdediger wordt het hof gemaakt door enkele Engelse topclubs en zou voor een clubrecord gaan vertrekken.

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Zou de Bundesliga een goede stap zijn voor De Winter?

Meest recent

Rode Duivel stuurde Anderlecht wandelen

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

30
30
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met Engelse knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

81
81
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

139
139
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

250
250
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

77
77
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

70
70
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

365
365
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

93
93
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

133
133
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

300
300
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

218
218
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

206
206
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

216
216
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

73
73
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

107
107
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

180
180
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

130
130
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

589
589
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

338
338
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

77
77
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

390
390
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

520
520

Meer sportnieuws