'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

door
'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

Nu heel wat sleutelspelers van de 'gouden generatie' van de Rode Duivels rijpe dertigers zijn, lijkt zich de komende jaren een wissel van de wacht op te dringen. Een aantal talenten zitten daarvoor al in de wachtkamer. Voor de defensie wordt bijvoorbeeld vooral gekeken naar Koni De Winter, die dit seizoen op zijn negentiende al debuteerde in het eerste elftal van Juventus.


De jonge verdediger mocht van trainer Massimiliano Allegri voor Nieuwjaar al opdraven in de Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Dat smaakt naar meer en in Italië werd al gespeculeerd dat de belofteninternational in de zomer Juventus zou kunnen verlaten om speelminuten op het hoogste niveau te kunnen maken, al dan niet op huurbasis. In de entourage van De Winter werd daarna wel ontkend dat de speler aandringt op een transfer, maar een vertrek werd ook niet uitgesloten.

Aan interesse zal er alvast geen gebrek zijn voor De Winter, die in het verleden al aan Club Brugge, Ajax en enkele Engelse clubs gelinkt werd. Volgens Tuttomercatoweb kan hij ook terecht in de Bundesliga, waar hij op het lijstje staat van Bayer Leverkusen en VfL Bochum. Vooral die eerste club zou een interessante optie zijn, want als huidige nummer drie in de klassering mogen ze volgend seizoen wellicht de Champions League in.

VERVANGER
De Winter zou bij Leverkusen, dat een goede reputatie heeft voor het lanceren van jonge spelers, als revelatie Piero Hincapié zou vertrekken. De 20-jarige Ecuadoraan zou interesse van onder meer AS Roma en Napoli genieten. Bij Bochum, de nummer twaalf in de stand, zou hij dan weer de gegeerde Armel Bella-Kotchap moeten vervangen. De 20-jarige verdediger wordt het hof gemaakt door enkele Engelse topclubs en zou voor een clubrecord gaan vertrekken.

Zou de Bundesliga een goede stap zijn voor De Winter?

Meest recent

Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

0
0
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

12
12
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

20
20
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

29
29
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

33
33
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

95
95
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

183
183
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

121
121
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

172
172
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

270
270
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

94
94
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

58
58
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

138
138
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

41
41
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

284
284
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

397
397
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

24
24
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

128
128
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

202
202
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

439
439
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

215
215
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

204
204
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

305
305
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1942
1942

Meer sportnieuws