'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

door
'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

Nu heel wat sleutelspelers van de 'gouden generatie' van de Rode Duivels rijpe dertigers zijn, lijkt zich de komende jaren een wissel van de wacht op te dringen. Een aantal talenten zitten daarvoor al in de wachtkamer. Voor de defensie wordt bijvoorbeeld vooral gekeken naar Koni De Winter, die dit seizoen op zijn negentiende al debuteerde in het eerste elftal van Juventus.


De jonge verdediger mocht van trainer Massimiliano Allegri voor Nieuwjaar al opdraven in de Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Dat smaakt naar meer en in Italië werd al gespeculeerd dat de belofteninternational in de zomer Juventus zou kunnen verlaten om speelminuten op het hoogste niveau te kunnen maken, al dan niet op huurbasis. In de entourage van De Winter werd daarna wel ontkend dat de speler aandringt op een transfer, maar een vertrek werd ook niet uitgesloten.

Aan interesse zal er alvast geen gebrek zijn voor De Winter, die in het verleden al aan Club Brugge, Ajax en enkele Engelse clubs gelinkt werd. Volgens Tuttomercatoweb kan hij ook terecht in de Bundesliga, waar hij op het lijstje staat van Bayer Leverkusen en VfL Bochum. Vooral die eerste club zou een interessante optie zijn, want als huidige nummer drie in de klassering mogen ze volgend seizoen wellicht de Champions League in.

VERVANGER
De Winter zou bij Leverkusen, dat een goede reputatie heeft voor het lanceren van jonge spelers, als revelatie Piero Hincapié zou vertrekken. De 20-jarige Ecuadoraan zou interesse van onder meer AS Roma en Napoli genieten. Bij Bochum, de nummer twaalf in de stand, zou hij dan weer de gegeerde Armel Bella-Kotchap moeten vervangen. De 20-jarige verdediger wordt het hof gemaakt door enkele Engelse topclubs en zou voor een clubrecord gaan vertrekken.

LEES OOK: Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Zou de Bundesliga een goede stap zijn voor De Winter?

Meest recent

De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

0
0
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

58
58
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

10
10
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

25
25
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

54
54
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

229
229
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

258
258
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

124
124
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

231
231
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

342
342
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

47
47
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

193
193
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

50
50
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

282
282
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

290
290
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

174
174
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

33
33
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

384
384
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

269
269
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

167
167
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

185
185
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

29
29
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

298
298
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72

Meer sportnieuws