'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

door
'De Winter volgend seizoen in de Bundesliga'

Nu heel wat sleutelspelers van de 'gouden generatie' van de Rode Duivels rijpe dertigers zijn, lijkt zich de komende jaren een wissel van de wacht op te dringen. Een aantal talenten zitten daarvoor al in de wachtkamer. Voor de defensie wordt bijvoorbeeld vooral gekeken naar Koni De Winter, die dit seizoen op zijn negentiende al debuteerde in het eerste elftal van Juventus.


De jonge verdediger mocht van trainer Massimiliano Allegri voor Nieuwjaar al opdraven in de Champions League-wedstrijden tegen Chelsea en Malmö. Dat smaakt naar meer en in Italië werd al gespeculeerd dat de belofteninternational in de zomer Juventus zou kunnen verlaten om speelminuten op het hoogste niveau te kunnen maken, al dan niet op huurbasis. In de entourage van De Winter werd daarna wel ontkend dat de speler aandringt op een transfer, maar een vertrek werd ook niet uitgesloten.

Aan interesse zal er alvast geen gebrek zijn voor De Winter, die in het verleden al aan Club Brugge, Ajax en enkele Engelse clubs gelinkt werd. Volgens Tuttomercatoweb kan hij ook terecht in de Bundesliga, waar hij op het lijstje staat van Bayer Leverkusen en VfL Bochum. Vooral die eerste club zou een interessante optie zijn, want als huidige nummer drie in de klassering mogen ze volgend seizoen wellicht de Champions League in.

VERVANGER
De Winter zou bij Leverkusen, dat een goede reputatie heeft voor het lanceren van jonge spelers, als revelatie Piero Hincapié zou vertrekken. De 20-jarige Ecuadoraan zou interesse van onder meer AS Roma en Napoli genieten. Bij Bochum, de nummer twaalf in de stand, zou hij dan weer de gegeerde Armel Bella-Kotchap moeten vervangen. De 20-jarige verdediger wordt het hof gemaakt door enkele Engelse topclubs en zou voor een clubrecord gaan vertrekken.

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Zou de Bundesliga een goede stap zijn voor De Winter?

Meest recent

Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

25
25
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

13
13
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

14
14
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

105
105
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

232
232
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

103
103
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

121
121
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

66
66
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

122
122
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

417
417
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

142
142
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

81
81
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

613
613
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

183
183
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

43
43
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

818
818
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

148
148
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

275
275
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

487
487
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

803
803
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

966
966
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

223
223
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

57
57
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

138
138
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

163
163

Meer sportnieuws