'Grootmacht lanceert eerste bod voor Di Maria'

door
'Grootmacht lanceert eerste bod voor Di Maria'

Als Angel Di Maria hetzelfde parcours volgt als een goede fles wijn, dan heeft hij nog enkele mooie jaren in zich. En daar hoopt Juventus stiekem op. De Bianconeri is bereid de Argentijnse vleugelspeler een interessant contract aan te bieden. 

Ángel Di María gaat Paris Saint-Germain sowieso verlaten komende zomer. Zijn contract in Parijs loopt af en het lijkt er niet op dat ze dat gaan verlengen. Een van de clubs die hem voor volgend jaar wil inlijven is Juventus. 

Volgens Goal hebben de Bianconeri al contact opgenomen met zijn zaakwaarnemers. Een riant contract voor 1 jaar, met 1 jaar extra als optie werd voorgeschoteld aan de Argentijn. Di Maria geef eerder al aan om ergens voor twee jaar te willen tekenen. De flankspeler wil graag wat continuïteit voor zijn gezin. In die optiek is zijn oude club Benfica een betere optie. 

Afgelopen seizoen verliep moeizaam voor Ángel Di María. Al had dat vooral te maken met zijn landgenoot Lionel Messi, die op dezelfde positie word uitgespeeld. Ondanks het feit dat Di Maria niet veel minuten heeft genoten, blijkt uit de statistieken van de Argentijn dat hij nog wel een goede aangever is. Di Maria was dit seizoen goed voor zeven assists, en dat is de reden waarom Juventus hem er graag bij wil. Bij de Oude Dame ontbrak het dit seizoen aan een goede toevoer voor spitsen Vlahovic en Morata.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Is Juventus een mooie (laatste) club voor Di Maria?

Meest recent

Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

3
3
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

14
14
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

180
180
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

36
36
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

12
12
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

21
21
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

173
173
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

286
286
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

80
80
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

244
244
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

314
314
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

352
352
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

286
286
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

108
108
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

528
528
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

710
710
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

238
238
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

303
303
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

70
70
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

130
130
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

334
334
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

368
368
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

214
214
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31

Meer sportnieuws