'Grootmacht lanceert eerste bod voor Di Maria'

132 stemmen
'Grootmacht lanceert eerste bod voor Di Maria'

Als Angel Di Maria hetzelfde parcours volgt als een goede fles wijn, dan heeft hij nog enkele mooie jaren in zich. En daar hoopt Juventus stiekem op. De Bianconeri is bereid de Argentijnse vleugelspeler een interessant contract aan te bieden. 

Ángel Di María gaat Paris Saint-Germain sowieso verlaten komende zomer. Zijn contract in Parijs loopt af en het lijkt er niet op dat ze dat gaan verlengen. Een van de clubs die hem voor volgend jaar wil inlijven is Juventus. 

Volgens Goal hebben de Bianconeri al contact opgenomen met zijn zaakwaarnemers. Een riant contract voor 1 jaar, met 1 jaar extra als optie werd voorgeschoteld aan de Argentijn. Di Maria geef eerder al aan om ergens voor twee jaar te willen tekenen. De flankspeler wil graag wat continuïteit voor zijn gezin. In die optiek is zijn oude club Benfica een betere optie. 

Afgelopen seizoen verliep moeizaam voor Ángel Di María. Al had dat vooral te maken met zijn landgenoot Lionel Messi, die op dezelfde positie word uitgespeeld. Ondanks het feit dat Di Maria niet veel minuten heeft genoten, blijkt uit de statistieken van de Argentijn dat hij nog wel een goede aangever is. Di Maria was dit seizoen goed voor zeven assists, en dat is de reden waarom Juventus hem er graag bij wil. Bij de Oude Dame ontbrak het dit seizoen aan een goede toevoer voor spitsen Vlahovic en Morata.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Is Juventus een mooie (laatste) club voor Di Maria?

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

28
28
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

78
78
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

13
13
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

57
57
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

79
79
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

68
68
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

109
109
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

164
164
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

31
31
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

128
128
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

272
272
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

332
332
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

323
323
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

60
60
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

61
61
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

110
110
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

119
119
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

89
89
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

302
302
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

120
120
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

307
307

Meer sportnieuws