'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

door
'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

Angel Di Maria heeft er al een mooie carrière opzitten. De Argentijn droeg reeds het shirt van Benfica, Real Madrid, Manchester United en PSG. Het contract van de balkunstenaar loopt af in Parijs en Di Maria lijkt nog een laatste mooie stap te gaan maken. 

Juventus is in gesprek om Di Maria transfervrij over te nemen, aangezien Paris Saint-Germain heeft besloten om de optie voor contractverlenging van de vleugelspeler niet te activeren, aldus Goal. De Oude Dame zou willen profiteren van de transfervrije status van de Argentijn. Di Maria speelde de laatste zeven jaar van zijn carrière bij de Franse grootmacht, die hem in 2015 voor 44 miljoen pond van Manchester United overnam. 

De 34-jarige was dit seizoen een onmisbaar lid van Mauricio Pochettino. PSG heeft nog tot het einde van het seizoen om via een clausule in zijn contract er nog een jaar aan dezelfde voorwaarden bij te doen. Al zou het clubbestuur daar deze zomer geen gebruik van maken en mag Di Maria het Parc des Princes door de transfervrije deur verlaten. Nochtans blijft de vleugelspeler graag in Parijs omdat zijn familie het er erg naar hun zin heeft. 

VIER OPTIES
Een mogelijke verhuis naar Italië ziet de Argentijn wel zitten. Juventus ligt op de loer en zou al een voorstel van één jaar hebben gedaan aan de Argentijnse international, maar die wil meer zekerheid en minstens voor twee jaar ergens tekenen. Tuttomercatoweb meent te weten dat de Oude Dame maar beter snel handelt, want er liggen kapers op de kust. Zowel Benfica, Barcelona en Atletico Madrid zouden Di Maria aan hun selectie willen toevoegen. 

Bij die eerste club zou hij zijn Europese cirkel kunnen rondmaken. Het was de club van Jan Vertonghen die Di Maria in 2007 naar Europa haalde. Toch hoeft de Argentijn nog niet aan uitbollen te denken. Met 91 goals en 117 assists in 291 wedstrijden voor PSG, presteert de flankspeler nog op zeer hoog niveau. In zeven Franse seizoenen pakte hij vijf landstitels met PSG.

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Welke club zou jij Di Maria adviseren?

Meest recent

Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

195
195
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

170
170
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

10
10
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

193
193
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

82
82
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

39
39
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

80
80
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

62
62
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

287
287
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

196
196
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

191
191
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

186
186
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

115
115
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

281
281
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

314
314
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

865
865
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

53
53
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

360
360
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

77
77
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1298
1298
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

424
424
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

147
147
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

169
169

Meer sportnieuws