'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

282 stemmen
'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

Angel Di Maria heeft er al een mooie carrière opzitten. De Argentijn droeg reeds het shirt van Benfica, Real Madrid, Manchester United en PSG. Het contract van de balkunstenaar loopt af in Parijs en Di Maria lijkt nog een laatste mooie stap te gaan maken. 

Juventus is in gesprek om Di Maria transfervrij over te nemen, aangezien Paris Saint-Germain heeft besloten om de optie voor contractverlenging van de vleugelspeler niet te activeren, aldus Goal. De Oude Dame zou willen profiteren van de transfervrije status van de Argentijn. Di Maria speelde de laatste zeven jaar van zijn carrière bij de Franse grootmacht, die hem in 2015 voor 44 miljoen pond van Manchester United overnam. 

De 34-jarige was dit seizoen een onmisbaar lid van Mauricio Pochettino. PSG heeft nog tot het einde van het seizoen om via een clausule in zijn contract er nog een jaar aan dezelfde voorwaarden bij te doen. Al zou het clubbestuur daar deze zomer geen gebruik van maken en mag Di Maria het Parc des Princes door de transfervrije deur verlaten. Nochtans blijft de vleugelspeler graag in Parijs omdat zijn familie het er erg naar hun zin heeft. 

VIER OPTIES
Een mogelijke verhuis naar Italië ziet de Argentijn wel zitten. Juventus ligt op de loer en zou al een voorstel van één jaar hebben gedaan aan de Argentijnse international, maar die wil meer zekerheid en minstens voor twee jaar ergens tekenen. Tuttomercatoweb meent te weten dat de Oude Dame maar beter snel handelt, want er liggen kapers op de kust. Zowel Benfica, Barcelona en Atletico Madrid zouden Di Maria aan hun selectie willen toevoegen. 

Bij die eerste club zou hij zijn Europese cirkel kunnen rondmaken. Het was de club van Jan Vertonghen die Di Maria in 2007 naar Europa haalde. Toch hoeft de Argentijn nog niet aan uitbollen te denken. Met 91 goals en 117 assists in 291 wedstrijden voor PSG, presteert de flankspeler nog op zeer hoog niveau. In zeven Franse seizoenen pakte hij vijf landstitels met PSG.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Welke club zou jij Di Maria adviseren?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

85
85
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

125
125
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

95
95
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

120
120
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

137
137
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

310
310
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

488
488
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

111
111
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

234
234
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

316
316
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

583
583
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

377
377
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

142
142
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

198
198
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

426
426
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

548
548
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

370
370
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

417
417
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

511
511
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

684
684
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws