'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

door
'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

Angel Di Maria heeft er al een mooie carrière opzitten. De Argentijn droeg reeds het shirt van Benfica, Real Madrid, Manchester United en PSG. Het contract van de balkunstenaar loopt af in Parijs en Di Maria lijkt nog een laatste mooie stap te gaan maken. 

Juventus is in gesprek om Di Maria transfervrij over te nemen, aangezien Paris Saint-Germain heeft besloten om de optie voor contractverlenging van de vleugelspeler niet te activeren, aldus Goal. De Oude Dame zou willen profiteren van de transfervrije status van de Argentijn. Di Maria speelde de laatste zeven jaar van zijn carrière bij de Franse grootmacht, die hem in 2015 voor 44 miljoen pond van Manchester United overnam. 

De 34-jarige was dit seizoen een onmisbaar lid van Mauricio Pochettino. PSG heeft nog tot het einde van het seizoen om via een clausule in zijn contract er nog een jaar aan dezelfde voorwaarden bij te doen. Al zou het clubbestuur daar deze zomer geen gebruik van maken en mag Di Maria het Parc des Princes door de transfervrije deur verlaten. Nochtans blijft de vleugelspeler graag in Parijs omdat zijn familie het er erg naar hun zin heeft. 

VIER OPTIES
Een mogelijke verhuis naar Italië ziet de Argentijn wel zitten. Juventus ligt op de loer en zou al een voorstel van één jaar hebben gedaan aan de Argentijnse international, maar die wil meer zekerheid en minstens voor twee jaar ergens tekenen. Tuttomercatoweb meent te weten dat de Oude Dame maar beter snel handelt, want er liggen kapers op de kust. Zowel Benfica, Barcelona en Atletico Madrid zouden Di Maria aan hun selectie willen toevoegen. 

Bij die eerste club zou hij zijn Europese cirkel kunnen rondmaken. Het was de club van Jan Vertonghen die Di Maria in 2007 naar Europa haalde. Toch hoeft de Argentijn nog niet aan uitbollen te denken. Met 91 goals en 117 assists in 291 wedstrijden voor PSG, presteert de flankspeler nog op zeer hoog niveau. In zeven Franse seizoenen pakte hij vijf landstitels met PSG.

LEES OOK: 'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Welke club zou jij Di Maria adviseren?

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

5
5
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

25
25
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

45
45
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

210
210
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

29
29
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

181
181
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

143
143
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

747
747
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

137
137
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

666
666
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

396
396
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

496
496
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

459
459
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

115
115
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

126
126
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

558
558
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

254
254
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

269
269
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

157
157
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

126
126
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

405
405

Meer sportnieuws