'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

door
'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

Angel Di Maria heeft er al een mooie carrière opzitten. De Argentijn droeg reeds het shirt van Benfica, Real Madrid, Manchester United en PSG. Het contract van de balkunstenaar loopt af in Parijs en Di Maria lijkt nog een laatste mooie stap te gaan maken. 

Juventus is in gesprek om Di Maria transfervrij over te nemen, aangezien Paris Saint-Germain heeft besloten om de optie voor contractverlenging van de vleugelspeler niet te activeren, aldus Goal. De Oude Dame zou willen profiteren van de transfervrije status van de Argentijn. Di Maria speelde de laatste zeven jaar van zijn carrière bij de Franse grootmacht, die hem in 2015 voor 44 miljoen pond van Manchester United overnam. 

De 34-jarige was dit seizoen een onmisbaar lid van Mauricio Pochettino. PSG heeft nog tot het einde van het seizoen om via een clausule in zijn contract er nog een jaar aan dezelfde voorwaarden bij te doen. Al zou het clubbestuur daar deze zomer geen gebruik van maken en mag Di Maria het Parc des Princes door de transfervrije deur verlaten. Nochtans blijft de vleugelspeler graag in Parijs omdat zijn familie het er erg naar hun zin heeft. 

VIER OPTIES
Een mogelijke verhuis naar Italië ziet de Argentijn wel zitten. Juventus ligt op de loer en zou al een voorstel van één jaar hebben gedaan aan de Argentijnse international, maar die wil meer zekerheid en minstens voor twee jaar ergens tekenen. Tuttomercatoweb meent te weten dat de Oude Dame maar beter snel handelt, want er liggen kapers op de kust. Zowel Benfica, Barcelona en Atletico Madrid zouden Di Maria aan hun selectie willen toevoegen. 

Bij die eerste club zou hij zijn Europese cirkel kunnen rondmaken. Het was de club van Jan Vertonghen die Di Maria in 2007 naar Europa haalde. Toch hoeft de Argentijn nog niet aan uitbollen te denken. Met 91 goals en 117 assists in 291 wedstrijden voor PSG, presteert de flankspeler nog op zeer hoog niveau. In zeven Franse seizoenen pakte hij vijf landstitels met PSG.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Welke club zou jij Di Maria adviseren?

Meest recent

Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

11
11
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

38
38
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

74
74
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

422
422
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

26
26
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

353
353
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

290
290
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

86
86
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

112
112
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

531
531
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

605
605
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

180
180
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

92
92
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

76
76
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

48
48
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

820
820
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

310
310
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

114
114
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

503
503
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

152
152
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

215
215
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

214
214
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

183
183
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

110
110
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

118
118

Meer sportnieuws