'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

door
'Di Maria verrast met laatste toptransfer'

Angel Di Maria heeft er al een mooie carrière opzitten. De Argentijn droeg reeds het shirt van Benfica, Real Madrid, Manchester United en PSG. Het contract van de balkunstenaar loopt af in Parijs en Di Maria lijkt nog een laatste mooie stap te gaan maken. 

Juventus is in gesprek om Di Maria transfervrij over te nemen, aangezien Paris Saint-Germain heeft besloten om de optie voor contractverlenging van de vleugelspeler niet te activeren, aldus Goal. De Oude Dame zou willen profiteren van de transfervrije status van de Argentijn. Di Maria speelde de laatste zeven jaar van zijn carrière bij de Franse grootmacht, die hem in 2015 voor 44 miljoen pond van Manchester United overnam. 

De 34-jarige was dit seizoen een onmisbaar lid van Mauricio Pochettino. PSG heeft nog tot het einde van het seizoen om via een clausule in zijn contract er nog een jaar aan dezelfde voorwaarden bij te doen. Al zou het clubbestuur daar deze zomer geen gebruik van maken en mag Di Maria het Parc des Princes door de transfervrije deur verlaten. Nochtans blijft de vleugelspeler graag in Parijs omdat zijn familie het er erg naar hun zin heeft. 

VIER OPTIES
Een mogelijke verhuis naar Italië ziet de Argentijn wel zitten. Juventus ligt op de loer en zou al een voorstel van één jaar hebben gedaan aan de Argentijnse international, maar die wil meer zekerheid en minstens voor twee jaar ergens tekenen. Tuttomercatoweb meent te weten dat de Oude Dame maar beter snel handelt, want er liggen kapers op de kust. Zowel Benfica, Barcelona en Atletico Madrid zouden Di Maria aan hun selectie willen toevoegen. 

Bij die eerste club zou hij zijn Europese cirkel kunnen rondmaken. Het was de club van Jan Vertonghen die Di Maria in 2007 naar Europa haalde. Toch hoeft de Argentijn nog niet aan uitbollen te denken. Met 91 goals en 117 assists in 291 wedstrijden voor PSG, presteert de flankspeler nog op zeer hoog niveau. In zeven Franse seizoenen pakte hij vijf landstitels met PSG.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

Welke club zou jij Di Maria adviseren?

Meest recent

'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

0
0
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

113
113
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

66
66
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

186
186
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

108
108
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

116
116
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

320
320
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

214
214
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

108
108
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

255
255
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

53
53
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

138
138
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

129
129
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

261
261
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

254
254
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

409
409
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

197
197
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

94
94
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

90
90
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

322
322
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

143
143
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

537
537
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

203
203

Meer sportnieuws