'Toekomst Mertens kent complete wending'

652 stemmen
'Toekomst Mertens kent complete wending'

Dries Mertens heeft een bewogen week achter de rug. De Rode Duivel scoorde afgelopen zondag de openingstreffer tegen Empoli, maar zijn ploeg SSC Napoli verloor en dus werden hij en zijn ploegmaats op 'strafkamp' gestuurd. Ondertussen zou er echter een doorbraak nabij zijn over zijn toekomst.


Na de nederlaag tegen Empoli lijkt de titel gaan vliegen voor Napoli en dus besloot de club om drastisch in te grijpen. Al moesten de plannen tot het strafkamp uiteindelijk wel aangepast worden. Omdat het hotel aan het trainingscentrum volgeboekt was, mogen de spelers vooralsnog thuis overnachten. Maar ze moeten wel vanaf het ontbijt tot na het avondmaal op de club blijven. Op die manier kan er goed doorgetraind worden en is er voldoende tijd om de dieperliggende problemen onderling te bespreken.

Dinsdag zou ook voorzitter Aurelio De Laurentiis aanwezig zijn geweest in het trainingscentrum en hij volgde de oefensessies van dichtbij. Volgens Gianluca Di Marzio had hij daarnaast ook een uitgebreid gesprek met Mertens. De preses zou met één van de ervaren krachten in de selectie willen bespreken hoe de sfeer in de kleedkamer is en waar volgens de spelersgroep het probleem ligt. Daarnaast werd tijdens het onderhoud ook dieper ingegaan op de toekomst van Mertens.

ZWAAR SALARISOFFER
Door zijn aflopende contract leek Mertens immers op weg naar de uitgang. Onder meer SS Lazio stond klaar om hem met open armen te ontvangen. Maar een vertrek uit Napels lijkt inmiddels van de baan. Volgens Corriere dello Sport naderen Mertens en De Laurentiis immers een akkoord tot verlenging. Hij zou dan toch kunnen bijtekenen, maar wel aan sterk verminderde voorwaarden. Zo zou de aanvaller genoegen moeten nemen met een salaris van zo'n 1.2 miljoen euro per jaar. Dat is ongeveer een derde van wat hij nu opstrijkt. Dat bedrag zou wel nog flink kunnen oplopen door allerlei bonussen. Het Italiaanse medium verwacht alvast snel witte rook.

LEES OOK: 'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Mertens sluit zijn carrière af bij Napoli ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

45
45
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

44
44
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

35
35
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

151
151
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

73
73
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

254
254
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

269
269
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

77
77
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

306
306
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

455
455
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

322
322
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

407
407
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

152
152
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

70
70
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

124
124
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

108
108
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

228
228
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

293
293
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

821
821
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

535
535
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

306
306

Meer sportnieuws