In Spanje mag Real Madrid de champagne stilaan koud beginnen te zetten. De Koninklijke boekte zondagavond immers een cruciale driepunter door met 2-3 te gaan winnen op het veld van achtervolger Sevilla FC. En daar mochten de Madrilenen andermaal Karim Benzema voor danken.
Lange tijd zag het er nochtans slecht uit voor de troepen van coach Carlo Ancelotti. Na amper 25 minuten stond de thuisploeg al op een dubbele voorsprong. Maar in de tweede helft werd de ommekeer ingezet. Via Rodrygo Goes en Nacho werd de score weer in evenwicht gebracht. En in de extra tijd bezorgde Benzema zijn ploeg alsnog de zege.
En zo blijft de Franse international van goudwaarde voor zijn ploeg. Afgelopen dinsdag trapte hij Real ook al naar de halve finales van de Champions League met een doelpunt in de verlengingen tegen Chelsea FC. En nu zette Benzema de Koninklijke dus weer in een zetel richting de landstitel.
MIJLPAAL
Benzema tekende met zijn winnende treffer overigens voor een persoonlijke mijlpaal. Het was immers alweer zijn 25ste competitiedoelpunt van het seizoen. Nooit deed hij beter in één jaargang, zo bleef hij in 2025/16 steken op 24 goals in La Liga. Over alle competities heen zit hij trouwens aan 39 goals en 13 assists in 39 wedstrijden namens zijn club.
FT | Karim Benzema slaat Sevilla tegen het canvas! 🔥 #SevillaFCRealMadrid pic.twitter.com/AavjKZzCKC
— Eleven Sports (NL) (@ElevenSportsBEn) April 17, 2022
LEES OOK: 'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'
Kobe K