Oulare geeft reden voor falen bij Club Brugge en Standard

door
Oulare geeft reden voor falen bij Club Brugge en Standard

RWDM mag straks met Seraing strijden voor het laatste ticket voor de Jupiler Pro League editie 2022/23. De Brusselaars wisten de tweede plaats te pakken nadat ze in januari nog enkele opvallende aanwinsten wisten binnen te halen. Onder meer Igor De Camargo, Kylian Hazard en Obbi Oulare streken immers in Molenbeek neer. Die laatste wordt tot de zomer van 2023 gehuurd van het Engelse Barnsley.


Op zijn 26ste is de spits zo in 1B beland en dat is toch niet wat er van hem verwacht werd. Als tiener wist hij immers door te breken bij Club Brugge, maar al na een jaar koos hij verrassend voor een transfer naar Watford. Een beslissing die hij nu aan zijn entourage wijt. "Als men mij beter omringd had op het moment dat ik doorbrak bij Club, zou ik nooit naar Watford getrokken zijn", verklaart hij aan RTBF. "Ik was beter nog een jaar in Brugge gebleven, zoals bijvoorbeeld Charles De Ketelaere gedaan heeft."

Voor de Premier League bleek Oulare nog lang niet klaar en het werd het begin van een zwerftocht. Hij werd verhuurd aan Zulte Waregem, Willem II, Antwerp en Standard. De Rouches besloten hem ook definitief over te nemen, maar amper anderhalf jaar later werd hij in Luik alweer naar de B-kern verwezen. Na zes maanden trainen met de beloften vertrok hij in de zomer alsnog naar Barnsley.

PREUD'HOMME
Ook de mislukking in Luik had volgens Oulare zijn redenen. "Het was Preud'homme die me erbij wou. Op het einde van zijn periode als trainer begon ik goed te spelen. Maar daarna kreeg hij corona en nam hij afstand van het veld. Philippe Montanier kwam en met hem klikte het niet", legt Oulare uit. "Maar hij had met de hele groep een probleem en in december lag hij buiten."

LEES OOK: Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Had je meer verwacht van Oulare?

Meest recent

Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

3
3
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

9
9
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

84
84
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

211
211
Van Crombrugge haalt ondanks zege hard uit naar Genk

Na een twee op zes wist KRC Genk zondag nog eens een overwinning te pakken in de Jupiler Pro League. ...

32
32
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

106
106
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

135
135
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

142
142
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

224
224
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

380
380
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

350
350
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

155
155
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

328
328
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

194
194
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

193
193
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

59
59
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

444
444
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

131
131
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

292
292
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

805
805
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

133
133
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

129
129
Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. De Brusselaars moesten niet eens doorduwen aan ...

92
92
Plots sterkhouder bij STVV: "Als ik het voor het zeggen had…"

STVV speelde een beresterke partij tegen Royal Antwerp FC. Het won met 1-0, maar de score had hoger ...

98
98

Meer sportnieuws