'Bayern wil genadeloos toeslaan op Camp Nou'

door
'Bayern wil genadeloos toeslaan op Camp Nou'

FC Barcelona incasseerde afgelopen donderdag een nieuwe mokerslag. Zo sneuvelde de gevallen grootmacht op eigen veld in de kwartfinales van de Europa League tegen Eintracht Frankfurt. Er is voor de Catalanen dan ook nog een pak werk op te knappen om weer aan te knopen met de Europese top.


Hoofdcoach Xavi Hernandez zou echter vooral willen voortbouwen op de vele jonge talenten die momenteel bij Barça rondlopen. Voorwaarde is wel dat de club haar grootste goudhaantjes aan boord weet te houden. Vandaar dat supertalenten Ansu Fati en Pedri onlangs een nieuw contract tekenden, waarin een hallucinante afkoopsom werd opgenomen. Dergelijke afkoopsommen in spelerscontracten zijn in Spanje de vaste gewoonte.

Maar de club slaagde er voorlopig niet in om de contracten van alle jonge talenten aan te passen. Bij Gavi is dat bijvoorbeeld nog niet het geval. De 17-jarige middenvelder brak de voorbije maanden helemaal door in de A-kern en maakte ondanks zijn jonge leeftijd zelfs indruk bij de Spaanse nationale ploeg. In zijn huidige overeenkomst zou echter een afkoopclausule van zo'n 50 miljoen euro staan. En dat bedrag is allesbehalve onhaalbaar voor verschillende topclubs in Europa.

BAYERN ALERT
Nadat eerder al Liverpool FC al genoemd werd als mogelijke bestemming, zou nu ook Bayern München zich mengen in de strijd. Volgens Mundo Deportivo brachten de Duitsers nog geen concreet bod uit, maar zou de situatie van Gavi nauwgezet opgevolgd worden in de Allianz Arena. Indien blijkt dat de contactonderhandelingen met Barça blijven aanslepen, zou Bayern genadeloos willen toeslaan.

LEES OOK: Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Barça hoort binnen de drie seizoenen weer bij de Europese elite ...

Meest recent

Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

14
14
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

172
172
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

106
106
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

145
145
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

254
254
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

193
193
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

38
38
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

146
146
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

78
78
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

480
480
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

152
152
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

88
88
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

162
162
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

54
54
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

376
376
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

469
469
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

215
215
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

91
91
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

198
198
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

103
103
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

284
284
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

24
24
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

122
122

Meer sportnieuws