De Condé kondigt drie 'nieuwkomers' aan bij Genk

500 stemmen
De Condé kondigt drie 'nieuwkomers' aan bij Genk

KRC Genk heeft een bijzonder goede jeugdopleiding en de club trekt meer en meer de kaart van de eigen jeugd. De Limburgers zullen komende zomer de nodige talenten kansen geven. Dat verklaarde Head of Football Dimitri De Condé.


De beloften van Racing Genk speelden kampioen na een indrukwekkende 53 op 57. Een aantal van die jongens zullen aansluiten bij de A-kern, al bestaat de kans dat zij volgend seizoen vaak speelminuten zullen maken in Eerste Klasse B.  "We hebben Abid langer kunnen vastleggen en hij krijgt zijn kans bij de A-kern. Bilal komt er ook aan en zal ook aanvatten bij de A-kern, net als John. Nemeth, Geusens en Oyen spelen er al en het is ons doel om op termijn veel spelers uit de eigen jeugd in de A-ploeg te hebben”, vertelt De Condé op de clubkanalen.

OYEN

Adnane Abid is een 18-jarige flankaanvaller, die onlangs een nieuw contract tekende tot medio 2025. Hij wordt aanzien als een groot talent en dat is ook het geval voor Bilal El Khannous. De 17-jarige aanvallende middenvelder, die nog tot medio 2023 vastligt, gaat dus ook kansen krijgen. Andras Nemeth, Jay-Dee Geusens en vooral Luca Oyen maakten al minuten in de hoofdmacht van KRC Genk. Het is de bedoeling dat zij volgend jaar nog meer op de voorgrond gaan treden.

Vooral Oyen staat zeer dicht bij een basisplaats. De zoon van ex-speler Davy Oyen is één van de weinige lichtpunten van dit seizoen en hij mocht al een aantal keren in de basis beginnen. De talentvolle speler hoopt volgend jaar een certitude te worden in de Cegeka Arena.

Zullen er volgend jaar nog talenten doorbreken bij Genk?

Meest recent

Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

20
20
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

214
214
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

119
119
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

199
199
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

248
248
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

227
227
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

361
361
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

86
86
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

682
682
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

726
726
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

383
383
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

472
472
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

77
77
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

230
230
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

125
125
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

571
571
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

744
744
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

241
241
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

183
183
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

123
123
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

129
129
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

203
203

Meer sportnieuws