Rode Duivels zien belangrijke pionnen afhaken

door
Rode Duivels zien belangrijke pionnen afhaken

Normaliter zou er voor onze Duivels komende zomer een WK op het programma staan, maar zoals u ongetwijfeld weet is de editie die in Qatar zal plaatsvinden verplaatst naar volgende winter. Dat om in draaglijke temperaturen te kunnen voetballen. Maar niet iedereen zal afzakken naar het Midden-Oosten.


Zo laten tal van sponsors van de Rode Duivels immers weten dat ze hun kat sturen. Dat met koerierbedrijf GLS, supermarkt Carrefour, chocoladefabrikant Côte d’Or, en nu ook zelfs hoofdsponsor ING. “Wij vinden dat dit WK beter niet gebruikt wordt voor commerciële doeleinden”, klinkt het als reden bij GLS. Carrefour plant dan wel nog een actie in hun winkels, maar die zou geen verband houden met het WK.

OOK ING HAAKT AF
Zoals gezegd zal er in Qatar ook geen spoor zijn van een delegatie van ING. “ING België zal geen ING-vertegenwoordigers sturen, geen klanten ontvangen en ook geen campagne lanceren rondom het WK in Qatar”, klinkt het bij de bank. “Dit in verband met de mensenrechtensituatie rondom de voorbereidingen van het toernooi.”

Voor alle duidelijkheid blijven alle instanties wel sponsor, maar onthouden ze zich van aanwezigheid in Qatar. “ING België is en blijft in de eerste plaats de trotse hoofdsponsor van de Rode Duivels en de Belgische Voetbalbond. We steunen dan ook de nationale ploeg die deelneemt aan het toernooi, maar niet het toernooi zelf of de beslissing om het in Qatar te houden”, verduidelijkt ING.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Een geweldig statement...

Meest recent

'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

10
10
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

88
88
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

191
191
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

93
93
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

82
82
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

420
420
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

223
223
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

114
114
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

491
491
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

398
398
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

595
595
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

237
237
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

454
454
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

334
334
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

90
90
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

531
531
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

354
354
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

222
222
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

572
572
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

77
77
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

47
47
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

488
488

Meer sportnieuws