'Publiekslieveling zet zinnen op Club Brugge-vertrek'

649 stemmen
'Publiekslieveling zet zinnen op Club Brugge-vertrek'

Club Brugge wil na de interland-break zijn landstitel met succes gaan verdedigen en gezien de recente vormcurve is die kans zeker niet onbestaande. Voor een aantal spelers wordt het bovendien allicht hun laatste kans om een grote prijs te pakken in Brugge. Zo dreigt Blauw-Zwart enkele smaakmakers kwijt te spelen.


Van Noa Lang staat het zelfs zo goed als vast dat hij de stap naar een buitenlandse competitie zal zetten, daar maakt de Nederlander geen geheim van. Maar ook Charles De Ketelaere zou wel eens kunnen vertrekken. De publiekslieveling was voorlopig redelijk mysterieus over zijn toekomst, maar hield wel alle opties open. "Als er ploegen interesse hebben, dan ga ik luisteren. Dat was vorige zomer ook al", vertelde hij onlangs in No Days Off. "Als ik me nu goed voel bij met wat er mij wordt aangeboden, dan zou ik mij daar zeker klaar voor voelen."

Afgelopen zaterdag nuanceerde hij wel in een interview met Het Laatste Nieuw. "Ik ga zeker niet weggaan om weg te gaan. Dan zit ik goed genoeg bij Club. Ik heb nog tijd genoeg om die kans af te wachten", klonk het toen. Toch hoeft Blauw-Zwart volgens La Dernière Heure niet te veel te hopen. Volgens het Waalse medium heeft CDK geen trek meer in een extra seizoen op Jan Breydel en heeft hij wel degelijk zijn zinnen gezet op een transfer.

MET OOG OP QATAR
De jongeling zou zijn zinnen hebben gezet op een overgang naar een groot kampioenschap. Dat zou volgens hem ook dé manier zijn om bij de nationale ploeg een belangrijker statuut te verwerven met oog op het WK. Al neemt De Ketelaere zo ook wel een risico. Want indien hij bij zijn nieuwe club niet meteen een basisplek verwerft en een tijdje op de bank moet plaatsnemen, zou hij zelfs zijn kansen op een selectie voor Qatar op het spel kunnen zetten.

LEES OOK: L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

De Ketelaere is nog niet klaar voor de stap naar het buitenland ...

Meest recent

Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

31
31
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

29
29
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

66
66
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

60
60
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

46
46
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

194
194
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

83
83
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

288
288
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

308
308
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

83
83
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

334
334
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

41
41
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

477
477
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

334
334
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

427
427
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

156
156
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

76
76
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

134
134
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

113
113
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

55
55
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

231
231
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

301
301
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

140
140
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

83
83
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

842
842

Meer sportnieuws