RSC Anderlecht verloor onverdiend met 1-0 van AA Gent. De Brusselaars waren stevig baas in de tweede helft en kregen ook kansen op de 0-1. Maar hét probleem van dit seizoen dook weer op.
Anderlecht speelde een matige eerste, maar een sterke tweede helft. Daar kreeg het genoeg kansen om te scoren, waaronder Wesley Hoedt. Het is al heel het seizoen een groot probleem bij de Brusselaars, die vaak scoren maar zelden efficiënt zijn. Vorige week was dat ook al het geval tegen Royal Antwerp FC, toen het de match vergat dood te knijpen. Hoedt was uiteraard zeer teleurgesteld.
NOG TWEE MATCHEN
"Ik ben zonder woorden en dat gebeurt mij niet vaak. Dit is het verhaal van het hele seizoen. We spelen zoveel kansen bij elkaar en maken het niet snel genoeg af. Als je zoveel kansen krijgt op Gent, moet je scoren. En dan krijgen zij één kans en dan zit die bal erin. Dit seizoen missen we zoveel kansen, ik ook. Ik moet die bal er altijd inkoppen. Er zijn nog twee matchen die we moeten winnen en dan moeten we zien waar we staan. Ik kan het mij niet voorstellen, maar het zit er nu wel naar uit dat we naast PO I gaan grijpen", zei de Nederlander aan Eleven Sports.
Anderlecht moet nog tegen Sporting Charleroi en KV Kortrijk. AA Gent moet nog op bezoek gaan bij Cercle Brugge en ontvangt OHL. Antwerp trekt op zijn beurt nog naar OHL en ontvangt Cercle Brugge. Paars-Wit moet hopen dat zij punten kunnen sprokkelen tegen de twee clubs.
LEES OOK: Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd
Claudio Reulens