TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal Mbappé, eerste Hazard-contacten'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal Mbappé, eerste Hazard-contacten'

In verschillende andere continenten blijft de transferperiode geopend, waardoor ook de Europese ploegen nog namen kunnen zien vertrekken. Bovendien kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities tijdelijk van club veranderen. Daarnaast wordt er achter de schermen ook al volop gewerkt aan transfers voor volgend seizoen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste nieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Sergio Gomez voelt zich heel gelukkig bij RSC Anderlecht en zit momenteel absoluut niet met een transfer in zijn hoofd, zo laat hij verstaan in gesprek met La Dernière Heure. De Spaanse belofte-international focust zich op een goed seizoenseinde met de bekerfinale en de Champions’ Play-offs in het vooruitzicht. Mogelijk blijft hij daarna ook nog een jaartje. Moest de Spanjaard toch vertrekken, zou RSCA op meer dan 18 miljoen euro hopen.



Antwerp FC toonde zich afgelopen zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt. En CEO Sven Jaecques laat bij Sporza verstaan dat de selectie na het seizoen opnieuw versterkt zal worden. "We weten goed wat er nog bij moet, welke profielen bij welke positie. Daar kunnen we mee beginnen als we weten waar we eindigen dit seizoen", klinkt het. Veel zal allicht afhangen van welk Europees ticket de Great Old uit de brand kan slepen.

BUITENLAND
Eden Hazard zou na het seizoen wel eens kunnen terugkeren naar de Premier League. Volgens Eurosport zijn er alvast drie Engelse ploegen met belangstelling. Daarbij ook zijn ex-werkgever Chelsea FC. Gezien de huidige situatie van de Blues lijkt een terugkeer echter alleen mogelijk indien de club eerst doorverkocht wordt. Het steenrijke Newcastle United wordt eveneens genoemd, net zoals West Ham United. Die twee laatste clubs zouden zelfs al officiële contacten hebben gelegd.



Volgens Marca zijn de onderhandelingen tussen Real Madrid en Kylian Mbappé in grote lijnen afgerond. De Spaanse sportkrant beweert dat de aanvaller voor volgende week vrijdag zijn kribbel zal zetten onder een langdurig contract in het Estadio Santiago Bernabeu. Uit respect voor PSG zou de officiële aankondiging wel pas na het seizoen gemaakt worden. De aanvaller zou tussen de 60 en 80 miljoen euro verdienen aan tekengeld. En ook het salaris van Mbappé mag gezien worden: zo'n 25 miljoen euro/jaar.



En mogelijk ziet Paris Saint-Germain nog een superster vertrekken. De bekende journalist Romain Molina laat via zijn Youtube-kanaal namelijk weten dat de Qatarese eigenaars komende zomer van Neymar Jr. af willen. De vraag is echter welke club bereid zal zijn om te investeren in zijn komst. Gezien zijn lopende contract tot 2025 en zijn commerciële waarde, zal er sowieso een flink bedrag op tafel moeten komen.



Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano wil Mohamed Salah graag bij Liverpool FC blijven, maar dan wel aan betere voorwaarden dan de huidige. De twee partijen zaten vorig jaar al vergeefs aan tafel over een verlenging, sindsdien vonden er geen nieuwe gesprekken plaats. Romano weet ook dat Salah en zijn entourage niet van plan zijn om het huidige voorstel van de club te aanvaarden. Komt er geen nieuw voorstel, dan zou de Egyptenaar in 2023 gratis vertrekken.

LEES OOK: Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Hazard speelt volgend seizoen terug in Engeland ...

Meest recent

Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

59
59
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

29
29
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

40
40
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

48
48
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

258
258
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

135
135
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

76
76
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

201
201
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

134
134
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

301
301
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

406
406
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

239
239
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

117
117
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

320
320
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

165
165
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

62
62
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

311
311
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

403
403
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

93
93
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

685
685
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

120
120
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

139
139
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

503
503
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

115
115

Meer sportnieuws