'Club Brugge volgt international als opvolger Dost'

door
'Club Brugge volgt international als opvolger Dost'

Club Brugge slikte afgelopen woensdag een mokerslag. Blauw-Zwart verloor op eigen veld namelijk met zware 0-3-cijfers van AA Gent en gaf zo een ticket voor de bekerfinale uit handen. De Bruggelingen zullen nu alles op de titelstrijd moeten zetten om alsnog een succes van het seizoen te maken.


Er komen dus nog belangrijke weken aan voor coach Alfred Schreuder en zijn manschappen. Maar ondertussen wordt achter de schermen ook al naar komend seizoen toegewerkt. Het belooft namelijk weer een drukke zomermercato te worden bij Blauw-Zwart. Zo moet een beslissing genomen worden over de vele huurlingen die straks terugkeren. Daarnaast zullen Vincent Mannaert en co mogelijk op zoek moeten naar vervangers voor vertrekkende sterkhouders als Noa Lang en Charles De Ketelaere.

En allicht zal Club ook een extra spits moeten aantrekken. Sargis Adamyan wordt immers gehuurd van TSG Hoffenheim en het contract van Bas Dost is aflopend. Van een verlenging met de Nederlander is momenteel (nog?) geen sprake. De Bruggelingen onderzoeken dus hun opties en volgen daarbij blijkbaar ook de Afrikaanse markt. Dat is tenminste toch wat lokale bronnen beweren. Zo zou Blauw-Zwart een oogje hebben laten vallen Simon Msuva.

CONCURRENTIE UIT EUROPA
Deze 28-jarige spits heeft al meer dan 70 interlands voor Tanzania op zijn palmares staan. Sinds het najaar van 2020 verdedigt hij de kleuren van het Marokkaanse Wydad Casablanca, maar mogelijk maakt hij weldra dus de overstap naar Europa. Naast Club zouden ook Lille OSC en Sporting CP belangstelling. Al moet er voorlopig nog wat voorbehoud geplaatst worden bij deze geruchten.

LEES OOK: Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club moet het contract van Dost verlengen ...

Meest recent

Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

15
15
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

132
132
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

49
49
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

49
49
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

225
225
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

88
88
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

162
162
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

120
120
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

35
35
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

75
75
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

85
85
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

55
55
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

293
293
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

190
190
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

276
276
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

73
73
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

253
253
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

592
592
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

396
396
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

480
480
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

462
462
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

106
106
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

135
135

Meer sportnieuws