'Club Brugge maakt vraagprijs Noa Lang bekend'

959 stemmen
'Club Brugge maakt vraagprijs Noa Lang bekend'

Club Brugge won zondag met duidelijke 4-1-cijfers van directe concurrent Antwerp FC en speelde één van zijn sterkste wedstrijden in een lange tijd. Opvallend, tijdens en na de partij ging het amper over Noa Lang. De Nederlandse smaakmaker speelde individueel gezien dan ook een vrij anonieme match.


Lang is één van de spelers die tot dusver niet zo goed uit de trainerswissel zijn gekomen. Al heeft dat zeker niet alleen met Alfred Schreuder te maken. De aanvaller kreeg sinds de winterstop af te rekenen met een schorsing, onterechte rode kaart en een corona-besmetting. Dat heeft een negatieve invloed op zijn prestaties. Én op zijn statistieken. Zo wacht Lang nog steeds op zijn eerste goal van 2022, de assiststeller staat op slechts één stuk.

De Oranje-international zal zijn niveau dus moeten opkrikken in wat zijn laatste maanden bij Club worden. Want ondanks zijn vormdip blijft hij er goed opstaan bij de buitenlandse ploegen. AC Milan wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk genoemd. En de interesse van de nummer twee uit de Serie A wordt nu andermaal bevestigd. Volgens CalcioMercato hebben de Milanezen inmiddels zelfs een onderhoud met zijn zaakwaarnemers gehad.

VRAAGPRIJS BEKEND
Maar pas in de komende maanden zal het Milanese bestuur beslissen of het effectief de onderhandelingen op clubniveau zal openen. Ondertussen zou er ook heel wat concurrentie uit de Engelse Premier League heersen. Bovengenoemd medium beweert overigens dat de vraagprijs bekend is. Zo zou Blauw-Zwart minstens 25 miljoen euro verlangen voor de 22-jarige aanvaller, die zelf voor zo'n 6 miljoen euro werd overgenomen van Ajax.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

25 miljoen voor Lang is een ...

Meest recent

Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

77
77
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

9
9
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

115
115
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

102
102
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

407
407
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

138
138
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

66
66
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

89
89
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

73
73
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

51
51
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

219
219
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

93
93
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

318
318
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

351
351
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

93
93
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

355
355
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

504
504
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

355
355
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

447
447
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

163
163
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

82
82
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

137
137
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

123
123
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

59
59

Meer sportnieuws