Belhocine reageert na trainerswissel Beerschot

door
Belhocine reageert na trainerswissel Beerschot

KV Kortrijk zit momenteel in een mindere periode en hield slechts één puntje over aan zijn laatste vier competitieduels. Toch zijn de Kerels nog niet uitgeteld voor een plekje in de top 8 en het daarbij horende Play-Off-ticket. Maar dan moet er komend weekend wel weer gewonnen worden.


Op papier zijn er voor de West-Vlamingen ook de nodige kansen. Zo wacht zondagavond een bezoek aan Beerschot VA, de troosteloze hekkensluiter. De Antwerpenaren slikten vorige week een zoveelste domper en verloren met 3-2 op het veld van KV Mechelen. Die nederlaag zorgde daags nadien ook voor het ontslag van hoofdcoach Javier Torrente. De Argentijn was nochtans slechts een halfjaar in dienst.

Het lijkt dus van kwaad naar erger te gaan bij Beerschot, toch is Kortrijk-coach Karim Belhocine op zijn hoede na de trainerswissel. "Op Beerschot gaan spelen, is niet te onderschatten", vertelt hij op de clubkanalen. "Die jongens spelen voor hun leven. Om te overleven. Ze gaan misschien anders spelen na de trainerswissel, maar daar zijn wij niet mee bezig. Wij moeten uitgaan van ons eigen systeem, onze eigen visie."

NIET MAKKELIJKER DAN BIJ LEIDER
Voor de Antwerpenaren wordt het stilaan één van hun laatste kansen om het behoud te vrijwaren. Zij zullen dus vol voor de zege gaan. Van onderschatting is er dan ook geen sprake bij Belhocine. "Een verplaatsing naar Beerschot is nooit gemakkelijk. Ook nu niet. En bij de laatste gaan spelen is niet per se gemakkelijker dan bij de eerste. Die jongens weten dat ze moeten winnen. Maar wij hebben eenzelfde doel: ook wij spelen misschien wel onze laatste kans uit om nog een doel te bereiken."

LEES OOK: Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Beerschot heeft op papier de slechtste kern in 1A ...

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

15
15
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

242
242
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

180
180
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

102
102
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

445
445
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

347
347
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

523
523
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

224
224
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

403
403
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

323
323
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

509
509
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

323
323
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

95
95
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

210
210
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

294
294
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

71
71
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

473
473
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

433
433
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

36
36

Meer sportnieuws