TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil stunten, Club ruikt recordsom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil stunten, Club ruikt recordsom'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raken nog steeds details bekend van verschillende deals uit het slot van die transferperiode, terwijl clubs nog altijd vrije spelers mogen aantrekken. Daarnaast wordt er achter de schermen ook al gewerkt aan heel wat transfers voor volgend seizoen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste nieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens La Dernière Heure en Het Nieuwsblad wil Anderlecht komende zomer een poging ondernemen om Joshua Zirkzee definitief over te nemen. Bij Bayern München gaat de Nederlander alvast zijn laatste kalenderjaar in, waardoor de Duitsers mogelijk genoodzaakt zijn om mee te werken aan een transfer. Maar dan nog zal Der Rekordmeister een pittig bedrag vragen. Bij Het laatste Nieuws heeft men het over minstens 5 à 10 miljoen euro en dat kan in de komende maanden nog gevoelig toenemen. Een nieuwe huurbeurt lijkt niet aan de orde.



Volgens het medium Calciomercato.it staat Noa Lang erg hoog op het lijstje van AC Milan. De kans is dan ook groot dat de Italiaanse topclub een concreet bod zal doen. Het grootste struikelblok lijkt evenwel het financiële plaatje. De Milanezen zijn momenteel niet gigantisch rijk en hebben in de zomer nog meer transferprioriteiten. Bovendien mikt Club Brugge op een recordbedrag voor zijn goudhaantje. Zo heeft bovengenoemde bron het over minstens 25 à 30 miljoen euro.



Volgens SudPresse is Jackson Muleka nu wél bereid om mee te werken aan een (tijdelijk) vertrek bij Standard. Er zouden momenteel twee pistes bewandeld worden. Zo heerst er interesse van Kayserispor. Dan zal men wel haast moeten maken, dinsdagavond sluit ook de Turkse transfermarkt. Daarnaast zou er belangstelling zijn vanuit Zwitserland, FC Zürich en Young Boys Bern worden genoemd. De Zwitsers hebben nog tot 15 februari de tijd om hun transferwerk af te ronden.



Het leek er op dat Sinan Bolat alsnog ging vertrekken bij AA Gent. Adana Demirspor en Fenerbahçe duwden door om hem vast te leggen voor het einde van de de Turkse transferperiode. Gent heeft volgens Het Nieuwsblad echter beslist dat Bolat de club niet mag verlaten, aangezien ze geen vervanger meer kunnen halen. De doelman, die een nieuw voorstel kreeg van de Buffalo's om zijn aflopende verbintenis open te breken, zal dus stevig balen.



Naast de sportieve malaise bij Seraing valt er nu ook naast het veld vervelend nieuws. Zo maakte de club op haar website bekend dat de samenwerking met Molla Wagué (30) stopgezet wordt. Dat is bizar, want de hoog opgeschoten verdediger kwam in januari nog maar de rangen versterken. Persoonlijke redenen zouden aan de grondslag liggen van het vertrek.

BUITENLAND
Onlangs geraakte bekend dat Niklas Süle, die in 2017 voor 20 miljoen euro werd overgenomen van Hoffenheim, zijn aflopende contract bij Bayern München niet zou verlengen. Ook al deed de club hem een riant voorstel. Hij zou 10 miljoen euro per jaar kunnen verdienen in Bayern, maar Borussia Dortmund bood hem blijkbaar iets beter aan. Die club maakte maandag bekend dat het de 26-jarige centrale verdediger heeft vastgelegd voor volgend seizoen.



Volgens Fichajes wil Real Madrid uitpakken met de komst van Wesley Fofana. De centrale verdediger speelt momenteel bij Leicester City, en geldt als één van de grootste talenten ter wereld op zijn positie. De centrale verdediger heeft dan ook een marktwaarde van 40 miljoen euro. Op 21-jarige leeftijd is dat een uitzondering van jewelste.



Het Amerikaanse D.C. United zou op het punt staan om niemand minder dan Carlos Tevez aan te trekken. De aanvaller leek nochtans te stoppen met voetballen, maar blijkt op die stappen te zijn teruggekeerd. De Argentijn is inmiddels 38 jaar en heeft al meerdere gesprekken gevoerd met de club van coach Hernan Losada.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

1
1
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

100
100
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

29
29
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

58
58
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

181
181
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

110
110
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

221
221
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

91
91
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

235
235
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

231
231
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

220
220
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

479
479
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

532
532
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

93
93
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

164
164
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

481
481
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

515
515
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

308
308
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

251
251
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

78
78
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

273
273
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

250
250
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

265
265
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

81
81
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

395
395

Meer sportnieuws