'Club Brugge bereidt slotoffensief op mercato voor'

door
'Club Brugge bereidt slotoffensief op mercato voor'

Club Brugge staat donderdagavond voor een cruciale thuiswedstrijd tegen leider Union SG, een partij die absoluut niet verloren mag worden. De druk op de spelersgroep is dus groot, al kan dat ook over de sportieve leiding gezegd worden. Het einde van de transferperiode nadert immers met rasse schreden.


En het is bij Blauw-Zwart wel degelijk de bedoeling om nog toe te slaan. Dat bevestigde coach Alfred Schreuder op zijn persbabbel van afgelopen vrijdag. "We zijn als Club Brugge altijd aan het kijken naar spelers die ons kunnen versterken. En dat zou in elke linie kunnen zijn. Maar een specifieke naam of positie noemen, dat hoeven we niet te doen", vertelde de Nederlander.

De meest concrete piste lijkt die van de Deense flankspeler Andreas Skov Olsen. Diverse bronnen meldden dat een akkoord in de lucht hangt. Club Brugge zou zo'n 5 tot 7 miljoen euro over hebben om hem weg te plukken bij Bologna FC. Maar witte rook laat voorlopig op zich wachten in dit dossier. Afwachten dus of het snel tot een doorbraak komt.

DEFENSIEVE VERSTERKING?
Er liggen echter nog meer potentiële deals op de tafel. Zo meldde ESPN onlangs dat Club concrete interesse toont in de jonge Amerikaanse doelman Chris Brady. Zijn dossier lijkt evenwel geen prioriteit deze mercato. Tot slot is het afwachten of er verdedigend nog iets bijkomt. Ook onder Schreuder blijft het gebrek aan defensieve stabiliteit een probleem. Bovendien is de spoeling centraal achterin redelijk dun indien er aan een driemansdefensie vastgehouden blijft worden. Emmanuel Agbadaou (Eupen) werd onlangs genoemd als potentieel target, maar er zullen ongetwijfeld nog meer alternatieven in beeld zijn.

LEES OOK: Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Club moet zijn verdediging versterken ...

Meest recent

Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

3
3
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

83
83
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

45
45
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

64
64
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

392
392
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

44
44
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

62
62
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

108
108
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

44
44
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

37
37
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

94
94
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

111
111
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

43
43
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

344
344
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

612
612
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

175
175
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

196
196
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

301
301
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

449
449
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

414
414
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

207
207
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

348
348
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

231
231

Meer sportnieuws