"Juventus laat Serie A daveren met transfer'

413 stemmen

Juventus was jarenlang de dominante kracht in het Italiaanse topvoetbal, maar de Oude Dame heeft de voorbije jaren heel wat van haar pluimen verloren. Ook dit seizoen verloopt het erg tegenvallend in de Serie A. Voorlopig staat de club slechts vijfde en dus moet er bijgestuurd worden op de mercato.


Juve werd net zoals verschillende andere Italiaanse ploegen zwaar getroffen door de corona-crisis, er zijn bijgevolg weinig middelen voorhanden. Afgelopen zomer werd wel al afscheid genomen van Cristiano Ronaldo en zijn zware contract. De club uit Turijn zou echter nog een plannetje hebben om flink te besparen in de salarisuitgaven. Volgens Tuttosport kunnen Paulo Dybala, Juan Cuadrado, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio, Mattia Perin en Carlo Pinsoglio immers allemaal hun contract verlengen. Maar dan wel tegen 15% minder loon.

Dat plan zou alvast wat salarisbudget moeten vrij maken en dat kan Juventus goed gebruiken. Om zich dit seizoen toch te verzekeren van een Champions League-ticket wil de club immers een echte doelpuntenmachine aantrekken: Dusan Vlahovic. De 21-jarige Serviër is ook dit seizoen weer uitstekend bezig bij ACF Fiorentina, waar hij al 20 scoorde in 24 officiële duels. Hoewel zijn club zich bereid toont om aan de juiste voorwaarden mee te werken aan een vertrek, moet Vlahovic uiteraard een pak geld kosten. Dat kan een struikelblok vormen, al heeft Juve een plannetje.

OPEN VOOR TRANSFER
Zo zou de Oude Dame de prijs willen drukken door Dejan Kulusevski in de deal op te nemen. Het is evenwel niet duidelijk of Fiorentina ook interesse heeft in zo'n deal. Directeur Joe Barone bevestigt in ieder geval dat er één ander rond Vlahovic speelt en dat een transfer in de lucht hangt. "Er hebben wat clubs uit het buitenland contact opgenomen", klinkt het bij La Nazione. "Maar er is nog geen akkoord bereikt. We staan wel open voor een transfer."

Vlahovic hoort bij de 10 beste spitsen van Europa ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

64
64
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

381
381
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

218
218
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

765
765
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

387
387
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

355
355
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

581
581
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1024
1024
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws