"Juventus laat Serie A daveren met transfer'

413 stemmen

Juventus was jarenlang de dominante kracht in het Italiaanse topvoetbal, maar de Oude Dame heeft de voorbije jaren heel wat van haar pluimen verloren. Ook dit seizoen verloopt het erg tegenvallend in de Serie A. Voorlopig staat de club slechts vijfde en dus moet er bijgestuurd worden op de mercato.


Juve werd net zoals verschillende andere Italiaanse ploegen zwaar getroffen door de corona-crisis, er zijn bijgevolg weinig middelen voorhanden. Afgelopen zomer werd wel al afscheid genomen van Cristiano Ronaldo en zijn zware contract. De club uit Turijn zou echter nog een plannetje hebben om flink te besparen in de salarisuitgaven. Volgens Tuttosport kunnen Paulo Dybala, Juan Cuadrado, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio, Mattia Perin en Carlo Pinsoglio immers allemaal hun contract verlengen. Maar dan wel tegen 15% minder loon.

Dat plan zou alvast wat salarisbudget moeten vrij maken en dat kan Juventus goed gebruiken. Om zich dit seizoen toch te verzekeren van een Champions League-ticket wil de club immers een echte doelpuntenmachine aantrekken: Dusan Vlahovic. De 21-jarige Serviër is ook dit seizoen weer uitstekend bezig bij ACF Fiorentina, waar hij al 20 scoorde in 24 officiële duels. Hoewel zijn club zich bereid toont om aan de juiste voorwaarden mee te werken aan een vertrek, moet Vlahovic uiteraard een pak geld kosten. Dat kan een struikelblok vormen, al heeft Juve een plannetje.

OPEN VOOR TRANSFER
Zo zou de Oude Dame de prijs willen drukken door Dejan Kulusevski in de deal op te nemen. Het is evenwel niet duidelijk of Fiorentina ook interesse heeft in zo'n deal. Directeur Joe Barone bevestigt in ieder geval dat er één ander rond Vlahovic speelt en dat een transfer in de lucht hangt. "Er hebben wat clubs uit het buitenland contact opgenomen", klinkt het bij La Nazione. "Maar er is nog geen akkoord bereikt. We staan wel open voor een transfer."

LEES OOK: 'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Vlahovic hoort bij de 10 beste spitsen van Europa ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
'Club Brugge blijft cashen: WK levert stevige duit op'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

18
18
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

298
298
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

95
95
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

183
183
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

68
68
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

568
568
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

131
131
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

153
153
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

182
182
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

60
60
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

199
199
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

985
985
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

83
83
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

342
342
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

845
845
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

127
127
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

702
702
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

377
377
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

305
305
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

259
259
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

216
216
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

366
366
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

741
741
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

475
475

Meer sportnieuws