"Juventus laat Serie A daveren met transfer'

door

Juventus was jarenlang de dominante kracht in het Italiaanse topvoetbal, maar de Oude Dame heeft de voorbije jaren heel wat van haar pluimen verloren. Ook dit seizoen verloopt het erg tegenvallend in de Serie A. Voorlopig staat de club slechts vijfde en dus moet er bijgestuurd worden op de mercato.


Juve werd net zoals verschillende andere Italiaanse ploegen zwaar getroffen door de corona-crisis, er zijn bijgevolg weinig middelen voorhanden. Afgelopen zomer werd wel al afscheid genomen van Cristiano Ronaldo en zijn zware contract. De club uit Turijn zou echter nog een plannetje hebben om flink te besparen in de salarisuitgaven. Volgens Tuttosport kunnen Paulo Dybala, Juan Cuadrado, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio, Mattia Perin en Carlo Pinsoglio immers allemaal hun contract verlengen. Maar dan wel tegen 15% minder loon.

Dat plan zou alvast wat salarisbudget moeten vrij maken en dat kan Juventus goed gebruiken. Om zich dit seizoen toch te verzekeren van een Champions League-ticket wil de club immers een echte doelpuntenmachine aantrekken: Dusan Vlahovic. De 21-jarige Serviër is ook dit seizoen weer uitstekend bezig bij ACF Fiorentina, waar hij al 20 scoorde in 24 officiële duels. Hoewel zijn club zich bereid toont om aan de juiste voorwaarden mee te werken aan een vertrek, moet Vlahovic uiteraard een pak geld kosten. Dat kan een struikelblok vormen, al heeft Juve een plannetje.

OPEN VOOR TRANSFER
Zo zou de Oude Dame de prijs willen drukken door Dejan Kulusevski in de deal op te nemen. Het is evenwel niet duidelijk of Fiorentina ook interesse heeft in zo'n deal. Directeur Joe Barone bevestigt in ieder geval dat er één ander rond Vlahovic speelt en dat een transfer in de lucht hangt. "Er hebben wat clubs uit het buitenland contact opgenomen", klinkt het bij La Nazione. "Maar er is nog geen akkoord bereikt. We staan wel open voor een transfer."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

Vlahovic hoort bij de 10 beste spitsen van Europa ...

Meest recent

Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

20
20
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

13
13
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

45
45
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

16
16
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

81
81
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

101
101
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

306
306
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

557
557
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

143
143
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

281
281
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

54
54
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

588
588
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

129
129
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

171
171
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

971
971
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

325
325
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

333
333
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

227
227
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

526
526
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

620
620
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

263
263
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

138
138
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

205
205
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

624
624
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

429
429

Meer sportnieuws