"Juventus laat Serie A daveren met transfer'

door

Juventus was jarenlang de dominante kracht in het Italiaanse topvoetbal, maar de Oude Dame heeft de voorbije jaren heel wat van haar pluimen verloren. Ook dit seizoen verloopt het erg tegenvallend in de Serie A. Voorlopig staat de club slechts vijfde en dus moet er bijgestuurd worden op de mercato.


Juve werd net zoals verschillende andere Italiaanse ploegen zwaar getroffen door de corona-crisis, er zijn bijgevolg weinig middelen voorhanden. Afgelopen zomer werd wel al afscheid genomen van Cristiano Ronaldo en zijn zware contract. De club uit Turijn zou echter nog een plannetje hebben om flink te besparen in de salarisuitgaven. Volgens Tuttosport kunnen Paulo Dybala, Juan Cuadrado, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio, Mattia Perin en Carlo Pinsoglio immers allemaal hun contract verlengen. Maar dan wel tegen 15% minder loon.

Dat plan zou alvast wat salarisbudget moeten vrij maken en dat kan Juventus goed gebruiken. Om zich dit seizoen toch te verzekeren van een Champions League-ticket wil de club immers een echte doelpuntenmachine aantrekken: Dusan Vlahovic. De 21-jarige Serviër is ook dit seizoen weer uitstekend bezig bij ACF Fiorentina, waar hij al 20 scoorde in 24 officiële duels. Hoewel zijn club zich bereid toont om aan de juiste voorwaarden mee te werken aan een vertrek, moet Vlahovic uiteraard een pak geld kosten. Dat kan een struikelblok vormen, al heeft Juve een plannetje.

OPEN VOOR TRANSFER
Zo zou de Oude Dame de prijs willen drukken door Dejan Kulusevski in de deal op te nemen. Het is evenwel niet duidelijk of Fiorentina ook interesse heeft in zo'n deal. Directeur Joe Barone bevestigt in ieder geval dat er één ander rond Vlahovic speelt en dat een transfer in de lucht hangt. "Er hebben wat clubs uit het buitenland contact opgenomen", klinkt het bij La Nazione. "Maar er is nog geen akkoord bereikt. We staan wel open voor een transfer."

LEES OOK: 'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

Vlahovic hoort bij de 10 beste spitsen van Europa ...

Meest recent

‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

1
1
Cristiano Ronaldo huivert bij angstaanjagend schandaal

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

7
7
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

11
11
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

18
18
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

358
358
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

85
85
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

219
219
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

212
212
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

73
73
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

103
103
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

153
153
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

107
107
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

477
477
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

182
182
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

247
247
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

108
108
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

596
596
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

651
651
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

293
293
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

674
674
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

89
89
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

77
77
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

77
77
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

261
261

Meer sportnieuws