"Juventus laat Serie A daveren met transfer'

door

Juventus was jarenlang de dominante kracht in het Italiaanse topvoetbal, maar de Oude Dame heeft de voorbije jaren heel wat van haar pluimen verloren. Ook dit seizoen verloopt het erg tegenvallend in de Serie A. Voorlopig staat de club slechts vijfde en dus moet er bijgestuurd worden op de mercato.


Juve werd net zoals verschillende andere Italiaanse ploegen zwaar getroffen door de corona-crisis, er zijn bijgevolg weinig middelen voorhanden. Afgelopen zomer werd wel al afscheid genomen van Cristiano Ronaldo en zijn zware contract. De club uit Turijn zou echter nog een plannetje hebben om flink te besparen in de salarisuitgaven. Volgens Tuttosport kunnen Paulo Dybala, Juan Cuadrado, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio, Mattia Perin en Carlo Pinsoglio immers allemaal hun contract verlengen. Maar dan wel tegen 15% minder loon.

Dat plan zou alvast wat salarisbudget moeten vrij maken en dat kan Juventus goed gebruiken. Om zich dit seizoen toch te verzekeren van een Champions League-ticket wil de club immers een echte doelpuntenmachine aantrekken: Dusan Vlahovic. De 21-jarige Serviër is ook dit seizoen weer uitstekend bezig bij ACF Fiorentina, waar hij al 20 scoorde in 24 officiële duels. Hoewel zijn club zich bereid toont om aan de juiste voorwaarden mee te werken aan een vertrek, moet Vlahovic uiteraard een pak geld kosten. Dat kan een struikelblok vormen, al heeft Juve een plannetje.

OPEN VOOR TRANSFER
Zo zou de Oude Dame de prijs willen drukken door Dejan Kulusevski in de deal op te nemen. Het is evenwel niet duidelijk of Fiorentina ook interesse heeft in zo'n deal. Directeur Joe Barone bevestigt in ieder geval dat er één ander rond Vlahovic speelt en dat een transfer in de lucht hangt. "Er hebben wat clubs uit het buitenland contact opgenomen", klinkt het bij La Nazione. "Maar er is nog geen akkoord bereikt. We staan wel open voor een transfer."

LEES OOK: 'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Vlahovic hoort bij de 10 beste spitsen van Europa ...

Meest recent

Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

4
4
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

15
15
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

95
95
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

74
74
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

84
84
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

32
32
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

206
206
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

85
85
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

87
87
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

136
136
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

66
66
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

356
356
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

157
157
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

425
425
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

113
113
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

83
83
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

289
289
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

387
387
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

394
394
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

241
241
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

120
120
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

261
261
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

298
298
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

326
326

Meer sportnieuws