Deinze pakt groots uit met Canadese international

door
Deinze pakt groots uit met Canadese international

Terwijl de ploegen uit 1A zich weer volop focussen op de competitie, is het komend weekend de beurt aan 1B. KMSK Deinze, de vierde in de stand, staat voor een verplaatsing naar koploper KVC Westerlo.


Dat belooft een moeilijke opdracht te worden voor de Oost-Vlamingen, want Westerlo verloor dit seizoen nog maar één keer. Met 34 punten hebben de Kemphanen momenteel een halve straat voorsprong op Waasland-Beveren, de tweede in de stand. Bij Deinze zijn ze echter enorm ambitieus, en sinds de overname door een investeringsmaatschappij uit Singapore lijkt geld ook minder een probleem te zijn in het Burgemeester Van De Wielestadion.

Dat onderstreept de club nu met een eerste (knappe) winteraanwinst. Deinze presenteert op zijn website met veel trots Liam Fraser, een tienvoudig Canadees international. De defensieve middenvelder zat sinds begin januari zonder club nadat zijn contract bij Toronto FC afgelopen was en kon dus transfervrij opgepikt worden. Hij tekent een contract voor 2,5 seizoenen, meldt Deinze. 

FRASER EN DE DE DECKER REAGEREN

Fraser zelf is klaar voor een nieuwe uitdaging, al beseft hij dat het niet gemakkelijk zal zijn. "Het wordt ongetwijfeld een grote verandering, want ik denk dat de druk om te slagen veel groter is in Europese competities dan in de MLS. Maar het is een logische stap in mijn professionele carrière. De club is ook enorm ambitieus en het hele project spreekt me wel aan", aldus Fraser. Wim De Decker, de coach van de Kaardemakers, is opgetogen over de nieuwkomer. "Liam is professioneel, ambitieus en 100% met zijn job bezig. Hij zal zeker een meerwaarde zijn in de ploeg", vertelt hij. 

Straffe transfer?

Meest recent

Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

21
21
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

106
106
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

26
26
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

166
166
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

263
263
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

237
237
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

119
119
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

345
345
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

136
136
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

339
339
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

281
281
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

66
66
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

491
491
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

99
99
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

810
810
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

543
543
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

608
608
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

723
723
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

506
506
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

371
371
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

216
216
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

564
564
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

773
773
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

177
177
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

525
525

Meer sportnieuws