Deinze pakt groots uit met Canadese international

door
Deinze pakt groots uit met Canadese international

Terwijl de ploegen uit 1A zich weer volop focussen op de competitie, is het komend weekend de beurt aan 1B. KMSK Deinze, de vierde in de stand, staat voor een verplaatsing naar koploper KVC Westerlo.


Dat belooft een moeilijke opdracht te worden voor de Oost-Vlamingen, want Westerlo verloor dit seizoen nog maar één keer. Met 34 punten hebben de Kemphanen momenteel een halve straat voorsprong op Waasland-Beveren, de tweede in de stand. Bij Deinze zijn ze echter enorm ambitieus, en sinds de overname door een investeringsmaatschappij uit Singapore lijkt geld ook minder een probleem te zijn in het Burgemeester Van De Wielestadion.

Dat onderstreept de club nu met een eerste (knappe) winteraanwinst. Deinze presenteert op zijn website met veel trots Liam Fraser, een tienvoudig Canadees international. De defensieve middenvelder zat sinds begin januari zonder club nadat zijn contract bij Toronto FC afgelopen was en kon dus transfervrij opgepikt worden. Hij tekent een contract voor 2,5 seizoenen, meldt Deinze. 

FRASER EN DE DE DECKER REAGEREN

Fraser zelf is klaar voor een nieuwe uitdaging, al beseft hij dat het niet gemakkelijk zal zijn. "Het wordt ongetwijfeld een grote verandering, want ik denk dat de druk om te slagen veel groter is in Europese competities dan in de MLS. Maar het is een logische stap in mijn professionele carrière. De club is ook enorm ambitieus en het hele project spreekt me wel aan", aldus Fraser. Wim De Decker, de coach van de Kaardemakers, is opgetogen over de nieuwkomer. "Liam is professioneel, ambitieus en 100% met zijn job bezig. Hij zal zeker een meerwaarde zijn in de ploeg", vertelt hij. 

Straffe transfer?

Meest recent

'Oosting grijpt in: trio betaalt gelag bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

11
11
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

143
143
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

205
205
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

196
196
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

47
47
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

75
75
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

618
618
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

453
453
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

229
229
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

308
308
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

786
786
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

320
320
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

317
317
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

400
400
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

176
176
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

158
158
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

92
92
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

296
296
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

302
302
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

69
69
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

467
467
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

396
396
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

573
573
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

96
96
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

56
56

Meer sportnieuws