Flaterende Gomez bezorgt Standard een laat punt

331 stemmen
Flaterende Gomez bezorgt Standard een laat punt

RSC Anderlecht en Standard namen het vanavond in het Lotto Park tegen elkaar op. RSCA was 86 minuten stevig baas, zonder sterk te spelen, maar Sergio Gomez bezorgde met een grote blunder Standard in de 86ste minuut een felbevochten punt. Zo werd het 1-1 in Brussel.


Anderlecht was de ploeg met het meeste initiatief, maar Standard speelde goed georganiseerd. Daardoor was het moeilijk openingen vinden voor de Brusselaars. RSCA had na 21 minuten maar liefst 79% balbezit, maar daar kwamen te weinig kansen uit. Na 25 minuten kregen we een eerste grote kans voor RSCA, maar het schot van Refaelov werd afgeblokt. Verschaeren trapte nadien naast.

RSCA had bijna doorlopend de bal, maar kansen bij elkaar spelen ging moeizaam. Tot Refaelov een duel won van Raskin en Zirkzee de bal kreeg. De Nederlander zette met een geniale doorsteekpass Verschaeren voor doel en die trapte de 1-0 voorbij Bodart. Anderlecht bleef nadien dominant spelen, Standard toonde veel te weinig kwaliteit aan de bal. De 1-0 was inzake dominantie verdiend, maar het was zeker geen hoogstaande partij.



TWEEDE HELFT

Standard moest dus aan de bak in de tweede helft. Na 55 minuten greep Elsner in en Dragus kwam in de plaats voor Muleka. Het was RSCA dat via een prachtige actie van Zirkzee bijna op 2-0 kwam, maar Bodart redde. Even later speelde Refaelov, die voor zijn doen slordig was, een aanval zeer slecht uit. Anderlecht morste zo met de kansen, want ook Raman kreeg een uitgelezen mogelijkheid. De 2-0 hing in de lucht, maar in de 85ste minuut beging Gomez een stevige blunder. Hij speelde de bal te kort terug en Dragus zat er goed tussen en omspeelde Van Crombrugge en scoorde de 1-1. Het was de eerste kans voor Standard in de match dat zo een onverhoopt punt pakte.
 
Scoreverloop:

1-0 (32') Yari Verschaeren
1-1 (86') Denis Dragus

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Verdiende puntendeling?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

7
7
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

29
29
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

37
37
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

48
48
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

135
135
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

216
216
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

233
233
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

164
164
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

291
291
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

119
119
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

557
557
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

80
80
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

57
57
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

330
330
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

56
56
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

135
135
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

94
94
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

175
175
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

217
217
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

549
549
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

263
263
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

994
994

Meer sportnieuws