Flaterende Gomez bezorgt Standard een laat punt

door
Flaterende Gomez bezorgt Standard een laat punt

RSC Anderlecht en Standard namen het vanavond in het Lotto Park tegen elkaar op. RSCA was 86 minuten stevig baas, zonder sterk te spelen, maar Sergio Gomez bezorgde met een grote blunder Standard in de 86ste minuut een felbevochten punt. Zo werd het 1-1 in Brussel.


Anderlecht was de ploeg met het meeste initiatief, maar Standard speelde goed georganiseerd. Daardoor was het moeilijk openingen vinden voor de Brusselaars. RSCA had na 21 minuten maar liefst 79% balbezit, maar daar kwamen te weinig kansen uit. Na 25 minuten kregen we een eerste grote kans voor RSCA, maar het schot van Refaelov werd afgeblokt. Verschaeren trapte nadien naast.

RSCA had bijna doorlopend de bal, maar kansen bij elkaar spelen ging moeizaam. Tot Refaelov een duel won van Raskin en Zirkzee de bal kreeg. De Nederlander zette met een geniale doorsteekpass Verschaeren voor doel en die trapte de 1-0 voorbij Bodart. Anderlecht bleef nadien dominant spelen, Standard toonde veel te weinig kwaliteit aan de bal. De 1-0 was inzake dominantie verdiend, maar het was zeker geen hoogstaande partij.



TWEEDE HELFT

Standard moest dus aan de bak in de tweede helft. Na 55 minuten greep Elsner in en Dragus kwam in de plaats voor Muleka. Het was RSCA dat via een prachtige actie van Zirkzee bijna op 2-0 kwam, maar Bodart redde. Even later speelde Refaelov, die voor zijn doen slordig was, een aanval zeer slecht uit. Anderlecht morste zo met de kansen, want ook Raman kreeg een uitgelezen mogelijkheid. De 2-0 hing in de lucht, maar in de 85ste minuut beging Gomez een stevige blunder. Hij speelde de bal te kort terug en Dragus zat er goed tussen en omspeelde Van Crombrugge en scoorde de 1-1. Het was de eerste kans voor Standard in de match dat zo een onverhoopt punt pakte.
 
Scoreverloop:

1-0 (32') Yari Verschaeren
1-1 (86') Denis Dragus

LEES OOK: 'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Verdiende puntendeling?

Meest recent

'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

15
15
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

36
36
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

99
99
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

36
36
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

185
185
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

16
16
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

338
338
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

145
145
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

46
46
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

439
439
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

97
97
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

99
99
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

52
52
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

198
198
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

121
121
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

96
96
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

166
166
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

79
79
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

180
180
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

146
146

Meer sportnieuws