Flaterende Gomez bezorgt Standard een laat punt

door
Flaterende Gomez bezorgt Standard een laat punt

RSC Anderlecht en Standard namen het vanavond in het Lotto Park tegen elkaar op. RSCA was 86 minuten stevig baas, zonder sterk te spelen, maar Sergio Gomez bezorgde met een grote blunder Standard in de 86ste minuut een felbevochten punt. Zo werd het 1-1 in Brussel.


Anderlecht was de ploeg met het meeste initiatief, maar Standard speelde goed georganiseerd. Daardoor was het moeilijk openingen vinden voor de Brusselaars. RSCA had na 21 minuten maar liefst 79% balbezit, maar daar kwamen te weinig kansen uit. Na 25 minuten kregen we een eerste grote kans voor RSCA, maar het schot van Refaelov werd afgeblokt. Verschaeren trapte nadien naast.

RSCA had bijna doorlopend de bal, maar kansen bij elkaar spelen ging moeizaam. Tot Refaelov een duel won van Raskin en Zirkzee de bal kreeg. De Nederlander zette met een geniale doorsteekpass Verschaeren voor doel en die trapte de 1-0 voorbij Bodart. Anderlecht bleef nadien dominant spelen, Standard toonde veel te weinig kwaliteit aan de bal. De 1-0 was inzake dominantie verdiend, maar het was zeker geen hoogstaande partij.



TWEEDE HELFT

Standard moest dus aan de bak in de tweede helft. Na 55 minuten greep Elsner in en Dragus kwam in de plaats voor Muleka. Het was RSCA dat via een prachtige actie van Zirkzee bijna op 2-0 kwam, maar Bodart redde. Even later speelde Refaelov, die voor zijn doen slordig was, een aanval zeer slecht uit. Anderlecht morste zo met de kansen, want ook Raman kreeg een uitgelezen mogelijkheid. De 2-0 hing in de lucht, maar in de 85ste minuut beging Gomez een stevige blunder. Hij speelde de bal te kort terug en Dragus zat er goed tussen en omspeelde Van Crombrugge en scoorde de 1-1. Het was de eerste kans voor Standard in de match dat zo een onverhoopt punt pakte.
 
Scoreverloop:

1-0 (32') Yari Verschaeren
1-1 (86') Denis Dragus

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
371

Verdiende puntendeling?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

10
10
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

15
15
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

18
18
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

368
368
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

210
210
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

101
101
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

337
337
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

120
120
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

201
201
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

170
170
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

122
122
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

89
89
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

101
101
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

118
118
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

285
285
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

148
148
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

498
498
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

371
371
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

517
517
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

455
455
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

384
384

Meer sportnieuws