Flaterende Gomez bezorgt Standard een laat punt

door
Flaterende Gomez bezorgt Standard een laat punt

RSC Anderlecht en Standard namen het vanavond in het Lotto Park tegen elkaar op. RSCA was 86 minuten stevig baas, zonder sterk te spelen, maar Sergio Gomez bezorgde met een grote blunder Standard in de 86ste minuut een felbevochten punt. Zo werd het 1-1 in Brussel.


Anderlecht was de ploeg met het meeste initiatief, maar Standard speelde goed georganiseerd. Daardoor was het moeilijk openingen vinden voor de Brusselaars. RSCA had na 21 minuten maar liefst 79% balbezit, maar daar kwamen te weinig kansen uit. Na 25 minuten kregen we een eerste grote kans voor RSCA, maar het schot van Refaelov werd afgeblokt. Verschaeren trapte nadien naast.

RSCA had bijna doorlopend de bal, maar kansen bij elkaar spelen ging moeizaam. Tot Refaelov een duel won van Raskin en Zirkzee de bal kreeg. De Nederlander zette met een geniale doorsteekpass Verschaeren voor doel en die trapte de 1-0 voorbij Bodart. Anderlecht bleef nadien dominant spelen, Standard toonde veel te weinig kwaliteit aan de bal. De 1-0 was inzake dominantie verdiend, maar het was zeker geen hoogstaande partij.



TWEEDE HELFT

Standard moest dus aan de bak in de tweede helft. Na 55 minuten greep Elsner in en Dragus kwam in de plaats voor Muleka. Het was RSCA dat via een prachtige actie van Zirkzee bijna op 2-0 kwam, maar Bodart redde. Even later speelde Refaelov, die voor zijn doen slordig was, een aanval zeer slecht uit. Anderlecht morste zo met de kansen, want ook Raman kreeg een uitgelezen mogelijkheid. De 2-0 hing in de lucht, maar in de 85ste minuut beging Gomez een stevige blunder. Hij speelde de bal te kort terug en Dragus zat er goed tussen en omspeelde Van Crombrugge en scoorde de 1-1. Het was de eerste kans voor Standard in de match dat zo een onverhoopt punt pakte.
 
Scoreverloop:

1-0 (32') Yari Verschaeren
1-1 (86') Denis Dragus

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Verdiende puntendeling?

Meest recent

De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

0
0
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

76
76
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

19
19
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

28
28
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

416
416
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

344
344
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

55
55
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

60
60
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

87
87
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1455
1455
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

135
135
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

203
203
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

43
43
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1096
1096
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

486
486
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

43
43
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

133
133
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

100
100
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

229
229
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

138
138

Meer sportnieuws