'Arsenal knoopt gesprekken met Rode Duivel aan'

door
'Arsenal knoopt gesprekken met Rode Duivel aan'

Arsenal heeft afgelopen zomer voor het eerst in enkele jaren nog eens een Belg aan boord gehaald, want het telde 17 miljoen euro neer om Albert Sambi Lokonga weg te plukken bij Anderlecht. De jonge middenvelder kwam in zijn eerste halve seizoen regelmatig aan spelen toe, maar is de jongste weken toch wat uit beeld verdwenen en zou zijn speelkansen straks verder kunnen zien slinken.


Het was de voorbije dagen al duidelijk geworden dat Arsenal zijn middenveld nog extra wil gaan versterken. Momenteel is de spoeling immers dun, want Maitland-Niles werd verhuurd aan AS Roma en Partey en Elneny zitten met hun land op de Africa Cup. Daardoor beschikt Mikel Arteta momenteel enkel nog over Sambi Lokonga en Granit Xhaka, die tot overmaak van ramp nog eens corona opliep.

GOAL weet dat Arsenal werk maakt van de komst van Arthur, die bij Juventus niet al te vaak aan de bak komt. De Oude Dame zou daarom bereid zijn om de ex-speler van FC Barcelona voor de rest van het seizoen te verhuren. In Londen zou de Braziliaan dienst doen als stoplap voor de rest van het seizoen, zodat Arsenal in de zomer een klepper kan halen.

ONDERHANDELINGEN GESTART
Daarvoor zouden de Gunners denken aan niemand minder dan Youri Tielemans. Die heeft nog maar anderhalf jaar contract bij Leicester City en is daardoor zeer gegeerd. Verschillende Europese grootmachten werden de voorbije maanden al genoemd, maar Arsenal zou al contact opgenomen hebben met zijn management en zou vastberaden zijn zich in de strijd te mengen. Deze maand wil Leicester niet meewerken aan een transfer, maar in de zomer zullen ze mogelijk niet anders kunnen en dan is Arsenal klaar om toe te slaan.

LEES OOK: Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Zou Arsenal een goede stap zijn voor Tielemans?

Meest recent

'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

12
12
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

20
20
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

88
88
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

63
63
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

39
39
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

65
65
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

210
210
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

739
739
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

76
76
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

67
67
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

80
80
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

307
307
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

387
387
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

378
378
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

617
617
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

200
200
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

253
253
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

492
492
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

369
369
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

277
277
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

249
249
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

265
265
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

131
131
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

432
432

Meer sportnieuws