'KRC Genk kan eerste winteraanwinst voorstellen'

door
'KRC Genk kan eerste winteraanwinst voorstellen'

KRC Genk pakte vorig seizoen nog ei zo na de titel en hoopte dit seizoen die lijn door te kunnen trekken, maar dat is tot dusver niet gelukt. Halfweg het seizoen staan de Limburgers pas negende in de competitie, terwijl ze in de beker en de Europa League ook al op pijnlijke wijze het toneel moesten verlaten. Ze hebben dus werk aan de winkel in de Cegeka Arena en er komt al minstens één aanwinst.


De voorbije dagen was al duidelijk geworden dat Aziz Ouattara op weg was naar Genk en die transfer kan nu ook helemaal afgerond worden. Het Belang van Limburg weet dat de 21-jarige Ivoriaan donderdagavond in Zaventem geland is. In de loop van vrijdag legt hij zijn medische en fysieke proeven af en daarna kan hij zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract.

Genk zou uiteindelijk rond de 2 miljoen euro plus bonussen neertellen om Ouattara bij het Zweedse Hammarby weg te halen. Dat had hem in de zomer van 2019 uit zijn thuisland bij ASEC Mimosas opgehaald. Ouattara kwam voor zijn club 31 keer in actie, waarin hij vier doelpunten maakte. Hij moet de concurrentie op het Genkse middenveld gaan verhogen.

ECHTE ZES
Daar kan Bernd Storck voortaan weer over een echte zes beschikken, een profiel dat in de Genkse kern dit seizoen toch wat ontbrak. Met Eiting, Heynen, Hrosovsky, Toma en Thorstvedt beschikken de centrale opties toch over een pak meer voetballend vermogen dan fysieke power. Ouattara kan dus voor wat meer balans gaan zorgen.

LEES OOK: 'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Goede transfer van Genk?

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

28
28
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

27
27
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

169
169
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

18
18
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

73
73
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

111
111
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

119
119
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

64
64
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

61
61
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

49
49
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

100
100
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

126
126
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

311
311
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

54
54
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

338
338
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1095
1095
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

76
76
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

166
166
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

239
239
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

680
680
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

717
717
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

429
429
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

588
588
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

180
180
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

596
596

Meer sportnieuws