'Anderlecht mikt op oud-doelwit Club Brugge'

door
'Anderlecht mikt op oud-doelwit Club Brugge'

Anderhalve week geleden stonden beide clubs nog tegenover elkaar op Jan Breydel, maar straks vechten ze het in januari mogelijk opnieuw uit op de transfermarkt. Zo gebeurt het meer dan eens dat eenzelfde speler op het verlanglijstje prijkt van zowel Anderlecht als Club Brugge.


Of dat al het geval zal zijn met Youcef Belaili valt af te wachten, maar volgens bronnen in zijn thuisland, staat de vleugelspeler wel in de schijnwerpers van Anderlecht. Zo zouden de Brusselaars de situatie van de Algerijn nauwlettend in de gaten houden, wisten we eerder al te melden. Van Brugse interesse wordt géén gewag gemaakt, maar zal de naam Belaili ongetwijfeld wel een belletje doen rinkelen in West-Vlaanderen. In 2019 stond Club naar verluidt dicht bij zijn handtekening.

Die kwam er destijds dus niet, omdat Blauw-Zwart uiteindelijk niet akkoord ging met de vraagprijs van 3 miljoen euro van zijn toenmalige club, Esperance Tunis. Zo’n dikke twee jaar later zou Belaili alsnog een overstap naar België kunnen maken. Zo zou immers niet enkel Anderlecht interesse tonen, maar ook Standard. Beide clubs krijgt evenwel af te rekenen met concurrentie van het Zwitserse Basel, het Spaanse Alaves én het Turkse Galatasaray.

Vrije transfer
De inmiddels 29-jarige Belaili zou op zich een vreemde transfer zijn voor Anderlecht, gezien hun politiek om toch eerder voor jongere spelers te kiezen. Echter kan het ook een opportuniteit blijken, want zo is de linkerflank einde contract bij Qatar SC. Belaili kan zelfs al meteen na de jaarwisseling de aansluiting maken bij zijn nieuwe club.

LEES OOK: ‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Zou hij een goeie aanwinst zijn?

Meest recent

‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

47
47
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

54
54
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge kV is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

211
211
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

318
318
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

284
284
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

143
143
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

69
69
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

206
206
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

383
383
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

306
306
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

138
138
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

51
51
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

122
122
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

245
245
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

321
321
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

610
610
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

398
398
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

483
483
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

143
143
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

81
81
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

708
708
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

695
695
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

444
444
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

458
458

Meer sportnieuws