Nasri verdedigt Hazard in Premier League-debat

door
Nasri verdedigt Hazard in Premier League-debat

Canal+ daagde Samir Nasri en Habib Beye uit om de beste historische 11 uit de Premier League op het bord te zetten. Daarbij zorgde de naam van Eden Hazard voor een felle discussie aan tafel onder de analisten.


Samir Nasri en Habib Beye zijn voormalige teamgenoten van Marseille en speelden beide in de Premier League. Nasri beleefde zijn beste periode bij Arsenal en ging nadien verder bij Manchester City, waar hij Vincent Kompany leerde kennen. Beye ging na Marseille aan de slag bij Newcastle en Aston Villa. Sinds hun voetbalpensioen zijn beide heren aan de slag bij Canal+ als analist.

Bij het maken van een keuze voor de historische elf van de Engelse competitie waren de twee analisten het oneens over hun keuze. Hoewel Ronaldo aan de ene kant een must have bleek, was het aan de andere kant moeilijker. Samir Nasri gaf de voorkeur aan Eden Hazard in zijn Chelsea-periode, terwijl Habib Beye voor Mo Salah koos. "Ik zou hun statistieken wel eens willen zien. Salah heeft twee keer zoveel doelpunten gemaakt als Hazard, alleen al in de competitie", verdedigde Habid Beye zijn keuze.

Waarop de voormalige City-speler antwoordde: "Eden Hazard toen hij bij Chelsea was, was hij écht iemand. En de waarheid over Salah, als je hem ziet spelen, vind je hem leuk? Hij is egoïstisch, hij houdt de bal te veel bij". Het debat bleef open, want uiteindelijk kwam Ryan Giggs op het bord in de beste 11 ooit uit de Premier League.

LEES OOK: Hazard emotioneel door Mourinho: “Wil je dat ik huil?”

Wie zet jij op de linkerflank in het beste elftal van de Premier League?

Meest recent

Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

60
60
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

19
19
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

35
35
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

67
67
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

34
34
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

24
24
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

68
68
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

85
85
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

38
38
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

271
271
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

496
496
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

164
164
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

195
195
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

177
177
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

281
281
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

424
424
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

397
397
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

191
191
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

341
341
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

223
223
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

214
214
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

65
65
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

511
511
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

144
144

Meer sportnieuws