Nasri verdedigt Hazard in Premier League-debat

door
Nasri verdedigt Hazard in Premier League-debat

Canal+ daagde Samir Nasri en Habib Beye uit om de beste historische 11 uit de Premier League op het bord te zetten. Daarbij zorgde de naam van Eden Hazard voor een felle discussie aan tafel onder de analisten.


Samir Nasri en Habib Beye zijn voormalige teamgenoten van Marseille en speelden beide in de Premier League. Nasri beleefde zijn beste periode bij Arsenal en ging nadien verder bij Manchester City, waar hij Vincent Kompany leerde kennen. Beye ging na Marseille aan de slag bij Newcastle en Aston Villa. Sinds hun voetbalpensioen zijn beide heren aan de slag bij Canal+ als analist.

Bij het maken van een keuze voor de historische elf van de Engelse competitie waren de twee analisten het oneens over hun keuze. Hoewel Ronaldo aan de ene kant een must have bleek, was het aan de andere kant moeilijker. Samir Nasri gaf de voorkeur aan Eden Hazard in zijn Chelsea-periode, terwijl Habib Beye voor Mo Salah koos. "Ik zou hun statistieken wel eens willen zien. Salah heeft twee keer zoveel doelpunten gemaakt als Hazard, alleen al in de competitie", verdedigde Habid Beye zijn keuze.

Waarop de voormalige City-speler antwoordde: "Eden Hazard toen hij bij Chelsea was, was hij écht iemand. En de waarheid over Salah, als je hem ziet spelen, vind je hem leuk? Hij is egoïstisch, hij houdt de bal te veel bij". Het debat bleef open, want uiteindelijk kwam Ryan Giggs op het bord in de beste 11 ooit uit de Premier League.

LEES OOK: Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Wie zet jij op de linkerflank in het beste elftal van de Premier League?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

41
41
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

114
114
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

103
103
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

129
129
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

66
66
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

563
563
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

284
284
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

136
136
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

297
297
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

209
209
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

371
371
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

351
351
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

473
473
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

212
212
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

103
103
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

413
413
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

379
379
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

291
291
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

223
223
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

297
297
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

167
167

Meer sportnieuws