Real wil weer ijzersterke defensie: Liverpool-verdediger in beeld

door
Real wil weer ijzersterke defensie: Liverpool-verdediger in beeld

Sinds het vertrek van Sergio Ramos en Raphaël Varane is de verdediging van Real Madrid niet meer wat ze geweest is. Ancelotti wil meer kwaliteit achterin en ziet Joe Gomez van Liverpool graag naar Santiago Bernabeu komen.


Het tijdperk Varane-Ramos is verleden tijd in de Spaanse hoofdstad. Het clubbestuur van de Koninklijke wilde een verjonging inzetten om de komende jaren weer een solide defensie te hebben die jaren mee kan. Het prestigieuze Daily Mail meldt dat Real Madrid de mogelijkheid onderzoekt om Joe Gómez komende winter of zomer over te nemen van Liverpool. Real hoopt opnieuw het beste team van Europa te zijn met als grootste troef de komst van Kylian Mbappé als vrije speler als die komende zomer uit zijn contract loopt bij PSG.

Ideale stand-in
Ancelotti wil zijn verdediging versterken omdat hij alleen David Alaba en Éder Militao heeft als valable starters voor matchen op hoog niveau. Jesús Vallejo en Nacho slagen er niet in Carlo Ancelotti te overtuigen. De pas 24 jaar oude Gomez is bij Liverpool door de komst van Ibrahima Konaté, de geweldige prestaties van Joel Matip en de incontournable Virgil Van Djik op het achterplan geraakt. De Daily Mail meent te weten dat de Engelse centrale verdediger weer zijn kans wil gaan in een Europees eliteteam, tenzij hij meer speelkansen krijgt bij Liverpool in de tweede helft van het seizoen.

Het huiswerk van Real Madrid is nog niet af, want naast Joe Gómez staan ook Antonio Rüdiger, Julés Koundé, Pau Torres en Matthijs De Ligt op de scoutingslijst. De transfervoorwaarden van Gomez zijn nog niet uitgesproken door Liverpool, maar Daily Mail twijfelt niet dat die prijs het laagst is in de zomer en dan een meer haalbare operatie is.

LEES OOK: Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Is Joe Gomez de juiste man om het defensieprobleem bij Real op te lossen?

Meest recent

Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

3
3
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

31
31
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

18
18
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

39
39
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

87
87
Guardiola velt straf oordeel over reünie met De Bruyne

Er staan nog heel wat interessante affiches op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

96
96
Pocognoli prikkelt Ait El Hadj na heerlijke solo

Bij Union hebben ze dinsdagnacht ongetwijfeld een feestje gebouwd na hun glorieuze debuut in de ...

33
33
'Club Brugge zet alles op alles voor sterkhouder'

Club Brugge begint pas donderdag aan zijn avontuur in de Champions League, wanneer om 18u45 AS ...

142
142
'Mourinho maakt cirkel rond met straffe comeback'

Eind augustus werd José Mourinho ontslagen bij Fenerbahçe, nadat hij er niet in ...

58
58
'Trossard krijgt na glansrol belangrijke toekomstboodschap'

Leandro Trossard liet dinsdagavond nog eens zien van goudwaarde te zijn voor Arsenal. Samen met ...

104
104
Gert Verheyen openhartig: ‘Ja, het ging toen om vrouwen…’

Voormalig Rode Duivel Gert Verheyen staat al jaren bekend als een nuchtere analist, een man met ...

118
118
Dé meest verrassende Belg in CL: "We willen stunten"

Dinsdag werd de league phase van het nieuwe seizoen in de Champions League helemaal op gang getrapt. ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Bommetje bij Club, Genk haalt oude bekende'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

258
258
Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

349
349
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

224
224
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

509
509
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

209
209
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

515
515
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

145
145
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

39
39
Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Simon Mignolet staat morgen onder de lat tegen AS Monaco. 'Big Si' stond er dit seizoen altijd in de ...

827
827
Kompany luidt alarmbel: "Het verschil is veel te groot"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. De troepen van Vincent Kompany wonnen de ...

156
156
STVV heeft succesformule gevonden: “Ons daar op focussen"

STVV kende een goede mercato. Sportief en financieel leverde sportief directeur André Pinto ...

65
65
'Mourinho zorgt voor trainersbom vlak na UCL-afgang'

De eerste speelavond van de Champions League heeft enkele opvallende resultaten opgeleverd. Naast de ...

102
102
Club of Monaco? Clement plakt percentage op Brugse kansen

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

313
313

Meer sportnieuws