'PSG zet mercato op stelten met pittige ruildeal'

door
'PSG zet mercato op stelten met pittige ruildeal'

Paris Saint-Germain beschikt momenteel over een krankzinnige voorlinie met daarin enkele van de beste voetballers ter wereld. Maar die enorme luxe maakt ook de nodige slachtoffers. Mauro Icardi bijvoorbeeld, moet genoegen nemen met een bijrol en zou daarom een vertrek overwegen.


De Argentijnse spits was jarenlang één van de absolute smaakmakers bij Internazionale en speelde zich er in de kijker van zowat de hele Europese top. Uiteindelijk zwaaide hij het Giuseppe Meazza-stadion uit na een conflict over zijn salaris. Zo belandde hij bij PSG. Eerst op huurbasis, vervolgens werd zijn komst ook permanent gemaakt. Maar in de lichtstad bleef Icardi grotendeels onder de verwachtingen en speelde hij in de schaduw van de andere steraanvallers. Bovendien zou zijn turbulente liefdesleven meermaals voor ergernis hebben gezorgd.

Een vertrek tijdens één van de komende mercato's is dan ook niet uitgesloten. En volgens La Gazzetta dello Sport zou Juventus van de situatie willen profiteren om toe te slaan. Dat zou een pittige overgang worden gezien zijn Inter-verleden, maar de Oude Dame kan een spits met scorend vermogen goed gebruiken. Zijn transfersom zou wel een struikelblok kunnen vormen. Daarom hebben de Italianen een soort van ruildeal in gedachten.

ARTHUR
PSG heeft in ieder geval voldoende vermogen en hoeft dus geen spelers te verkopen om extra geld in te zamelen. Juventus zou echter van plan zijn om Arthur in de deal op te nemen. De Franse grootmacht zou de Braziliaanse middenvelder alvast als een interessante piste zien. Bovendien zou Juve-coach Massimo Allegri zijn zegen al hebben gegeven voor de mogelijke komst van Icardi. Afwachten dus of de betrokken partijen ook tot een sluitend akkoord kunnen komen.

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

PSG moet strenger gecontroleerd worden op Financial Fair Play ...

Meest recent

Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

21
21
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

261
261
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

79
79
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

17
17
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

227
227
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

30
30
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

274
274
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

115
115
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

291
291
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

201
201
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

296
296
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

100
100
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

434
434
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

494
494
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

608
608
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

300
300
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

212
212
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

294
294
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

76
76
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

241
241
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

130
130
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

280
280
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

505
505
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

356
356
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

298
298

Meer sportnieuws