'PSG zet mercato op stelten met pittige ruildeal'

door
'PSG zet mercato op stelten met pittige ruildeal'

Paris Saint-Germain beschikt momenteel over een krankzinnige voorlinie met daarin enkele van de beste voetballers ter wereld. Maar die enorme luxe maakt ook de nodige slachtoffers. Mauro Icardi bijvoorbeeld, moet genoegen nemen met een bijrol en zou daarom een vertrek overwegen.


De Argentijnse spits was jarenlang één van de absolute smaakmakers bij Internazionale en speelde zich er in de kijker van zowat de hele Europese top. Uiteindelijk zwaaide hij het Giuseppe Meazza-stadion uit na een conflict over zijn salaris. Zo belandde hij bij PSG. Eerst op huurbasis, vervolgens werd zijn komst ook permanent gemaakt. Maar in de lichtstad bleef Icardi grotendeels onder de verwachtingen en speelde hij in de schaduw van de andere steraanvallers. Bovendien zou zijn turbulente liefdesleven meermaals voor ergernis hebben gezorgd.

Een vertrek tijdens één van de komende mercato's is dan ook niet uitgesloten. En volgens La Gazzetta dello Sport zou Juventus van de situatie willen profiteren om toe te slaan. Dat zou een pittige overgang worden gezien zijn Inter-verleden, maar de Oude Dame kan een spits met scorend vermogen goed gebruiken. Zijn transfersom zou wel een struikelblok kunnen vormen. Daarom hebben de Italianen een soort van ruildeal in gedachten.

ARTHUR
PSG heeft in ieder geval voldoende vermogen en hoeft dus geen spelers te verkopen om extra geld in te zamelen. Juventus zou echter van plan zijn om Arthur in de deal op te nemen. De Franse grootmacht zou de Braziliaanse middenvelder alvast als een interessante piste zien. Bovendien zou Juve-coach Massimo Allegri zijn zegen al hebben gegeven voor de mogelijke komst van Icardi. Afwachten dus of de betrokken partijen ook tot een sluitend akkoord kunnen komen.

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

PSG moet strenger gecontroleerd worden op Financial Fair Play ...

Meest recent

'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

12
12
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

153
153
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

185
185
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

253
253
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

61
61
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

532
532
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

468
468
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

347
347
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

292
292
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

103
103
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

321
321
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

60
60
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

559
559
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

318
318
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

391
391
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

261
261
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

430
430
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

226
226
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

233
233
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1628
1628
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

719
719
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

723
723
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

951
951
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

70
70

Meer sportnieuws