'PSG zet mercato op stelten met pittige ruildeal'

door
'PSG zet mercato op stelten met pittige ruildeal'

Paris Saint-Germain beschikt momenteel over een krankzinnige voorlinie met daarin enkele van de beste voetballers ter wereld. Maar die enorme luxe maakt ook de nodige slachtoffers. Mauro Icardi bijvoorbeeld, moet genoegen nemen met een bijrol en zou daarom een vertrek overwegen.


De Argentijnse spits was jarenlang één van de absolute smaakmakers bij Internazionale en speelde zich er in de kijker van zowat de hele Europese top. Uiteindelijk zwaaide hij het Giuseppe Meazza-stadion uit na een conflict over zijn salaris. Zo belandde hij bij PSG. Eerst op huurbasis, vervolgens werd zijn komst ook permanent gemaakt. Maar in de lichtstad bleef Icardi grotendeels onder de verwachtingen en speelde hij in de schaduw van de andere steraanvallers. Bovendien zou zijn turbulente liefdesleven meermaals voor ergernis hebben gezorgd.

Een vertrek tijdens één van de komende mercato's is dan ook niet uitgesloten. En volgens La Gazzetta dello Sport zou Juventus van de situatie willen profiteren om toe te slaan. Dat zou een pittige overgang worden gezien zijn Inter-verleden, maar de Oude Dame kan een spits met scorend vermogen goed gebruiken. Zijn transfersom zou wel een struikelblok kunnen vormen. Daarom hebben de Italianen een soort van ruildeal in gedachten.

ARTHUR
PSG heeft in ieder geval voldoende vermogen en hoeft dus geen spelers te verkopen om extra geld in te zamelen. Juventus zou echter van plan zijn om Arthur in de deal op te nemen. De Franse grootmacht zou de Braziliaanse middenvelder alvast als een interessante piste zien. Bovendien zou Juve-coach Massimo Allegri zijn zegen al hebben gegeven voor de mogelijke komst van Icardi. Afwachten dus of de betrokken partijen ook tot een sluitend akkoord kunnen komen.

LEES OOK: PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG moet strenger gecontroleerd worden op Financial Fair Play ...

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

156
156
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

71
71
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

483
483
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

63
63
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

319
319
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

379
379
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

174
174
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

48
48
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

415
415
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

180
180
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

97
97
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

297
297
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

166
166
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

391
391
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

230
230
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

452
452
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

398
398
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

51
51
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

120
120
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

458
458
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

250
250
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

259
259

Meer sportnieuws