Vanaken gooit transferkaarten op tafel

615 stemmen
Vanaken gooit transferkaarten op tafel

Club Brugge tankte woensdagavond vertrouwen met een duidelijke 1-4-overwinning op het veld van OH Leuven. Noa Lang en Charles De Ketelaere eisten andermaal de uitblinkersrollen op. Maar in de schaduw van de twee goudhaantjes was ook Hans Vanaken wederom van goudwaarde.


De draaischijf tekende namelijk voor een hattrick aan assists. In totaal zit hij nu aan 5 goals en 5 assists in 18 competitieduels, zeker geen slechte cijfers gezien zijn positie. Bovendien liet hij ook in de Champions League weer knappe statistieken optekenen. Vanaken lijkt dus helemaal klaar om de strijd aan te gaan voor zijn derde Gouden Schoen. Bovendien zullen zijn prestaties ongetwijfeld ook in het buitenland niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan.

Maar als een club straks een poging wil doen om hem weg te plukken uit Jan Breydel, zal die van goeden huizen moeten komen. "Het moet gewoon kloppen en juist zitten, dan zal ik het overwegen. Maar ik ga het niet doen bij zomaar eender welke ploeg", vertelt Vanaken in de MidMid-podcast. "Je moet de gesprekken wel aangaan om dat juiste gevoel te vinden. Maar op een gegeven moment is het gewoon buikgevoel. Iets in mijn wat zegt: 'hier voel ik me goed, dit ga ik doe'. In dat geval, zoals destijds ook bij Club Brugge, is het dat ook en zal ik er niet meer vanaf stappen."

APPRECÏATIE IN BRUGGE
Voorlopig kwam er evenwel nog geen aanbieding binnen die hem volledig kon overtuigen. Bovendien counterde Club Brugge de sluimerende interesse telkens met een nieuw en verbeterd contract "Die erkenning krijgen zorgt voor vertrouwen naar mij toe. Het is daarom ook dat ik daar heel graag ben. Ik voel gewoon het vertrouwen van Bart Verhaeghe, Vincent Mannaert, ... ", aldus Vanaken, die regelmatig ook op de hoogte wordt gebracht van de transferplannen. "Ze zeggen soms 'we gaan nog een winger halen'. Of 'nog een goede middenvelder'. Maar het is nog niet zover gekomen dat ze ook namen noemen."

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Indien Vanaken nooit naar het buitenland trekt, heeft hij niet alles uit zijn carrière gehaald ...

Meest recent

Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

1
1
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

20
20
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

34
34
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

22
22
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

13
13
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

27
27
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

82
82
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

341
341
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

75
75
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

60
60
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

196
196
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

61
61
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

60
60
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

118
118
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

91
91
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

61
61
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

355
355
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

62
62
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

223
223
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

281
281
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

203
203
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

273
273
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

208
208

Meer sportnieuws