'Nainggolan drukt stempel op kleedkamer Antwerp'

378 stemmen
'Nainggolan drukt stempel op kleedkamer Antwerp'

Antwerp FC pakte afgelopen zomermercato groots uit met de komst van Radja Nainggolan. Volgens een aantal volgers was dit louter een prestigetransfer waarmee het Antwerpse bestuur een signaal wou versturen naar de clubleiding. Maar inmiddels heeft de ex-Rode Duivel zijn meerwaarde al bewezen.


Nainggolan kende nochtans een turbulente start bij de Great Old. Zo was er heel wat te doen omtrent de verkeersovertreding vlak na zijn komst en had hij het fysiek lastig om meteen zijn draai te vinden. Maar inmiddels groeit de middenvelder steeds dichter naar zijn gewenste vorm toe. En wordt hij ook bepalender. Afgelopen weekend tekende 'Il Ninja' bijvoorbeeld nog voor de winnende treffer in de Antwerpse derby. Daarnaast drukt hij ook steeds nadrukkelijker zijn stempel op de kleedkamer.

Dat Nainggolan één van de aanjagers van de selectie is, is natuurlijk al een tijdje bekend. Maar hij toont zich ook een mentor voor de jongere spelers. Zo liet de 33-jarige zelf al verstaan dat hij Pierre Dwomoh zowel op als naast het veld onder zijn hoede neemt. Zijn 17-jarige ploegmaat kan volgens hem dan ook een grote carrière uitbouwen indien de touwtjes voldoende strak worden gehouden. En ook Michel-Ange Balikwisha staat hij blijkbaar bij met raad en daad.

GOEDE RAAD
De 20-jarige recordaanwinst van Antwerp had het de voorbije maanden wat lastig om zijn draai te vinden. Maar donderdag opende hij tegen Olympiacos dan toch zijn teller in Antwerpse loondienst. En blijkbaar had ook Nainggolan zijn rol in dat doelpunt. "Radja heeft me aangemoedigd om vaker op doel te trappen, dat ik er vaker moest staan aan het einde van de actie. Hij zei me dat ik gewoon moet durven en dat het middenveld er zal staan als ik mis", vertelt Balikwisha in een uitgebreid interview met La Dernière Heure. Nainggolan neemt zijn rol als mentor dus wel degelijk serieus.

LEES OOK: "100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

De transfer van Nainggolan is tot dusver een succes ...

Meest recent

Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

2
2
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

23
23
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

34
34
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

23
23
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

13
13
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

27
27
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

82
82
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

343
343
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

75
75
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

61
61
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

196
196
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

61
61
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

61
61
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

118
118
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

91
91
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

61
61
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

357
357
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

63
63
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

226
226
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

282
282
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

203
203
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

274
274
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

209
209

Meer sportnieuws