'Juventus zet derde Duivel op verlanglijst'

89
'Juventus zet derde Duivel op verlanglijst'

Juventus besloot afgelopen zomer om zijn lot weer in handen van Massimiliano Allegri te leggen, maar die zet pakte tot dusver niet goed uit. In de Serie A staat de Oude Dame momenteel slechts 8ste en afgelopen woensdag volgde een pak slag in de Champions League op het veld van Chelsea. Er moet dan ook een kwaliteitsinjectie volgen bij de grootmacht uit Turijn.


De Italianen zouden alvast verschillende targets in kaart hebben gebracht. En daarbij ook enkele Belgen. Zo trekt Juve al een hele tijd aan de mouw van Axel Witsel. De middenvelder is na het seizoen immers eind contract bij Borussia Dortmund. Daarnaast zou Eden Hazard eveneens op de verlanglijst staan. En nu wordt nog een derde Rode Duivel getipt als mogelijk doelwit voor de Oude Dame.

Zo meldt La Dernière Heure dat ook de naam Timothy Castagne rondgaat in het Allianz Stadium. Maar de polyvalente rechtsback blijft kalm onder deze berichten. "Ze hebben me altijd al gevolgd, ook toen ik nog in Italië speelde", vertelt Castagne in gesprek met LDH. "Maar dat zijn slechts geruchten. We hebben daarom niet noodzakelijk contact. In ieder geval voel ik me goed hier in Engeland."

PREMIER LEAGUE-DROOM
Castagne, die de voorbije jaren is doorgegroeid tot een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, wil eerst nog een tijdje van de Premier League genieten alvorens hij nadenkt over een eventueel nieuwe stap. "Al van toen ik klein was droomde ik ervan om hier te spelen. Ik zit hier nog maar een jaar, dus ik ben niet gehaast om alweer te vertrekken. Maar de interesse van een club als Juventus is uiteraard flatterend."

LEES OOK: 'Deschamps moet Europese topclub uit de miserie helpen'

Castagne heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

5
5
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

74
74
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

144
144
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

42
42
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

77
77
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

54
54
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

247
247
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

131
131
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

128
128
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

101
101
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

20
20
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

50
50
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

114
114
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

69
69
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

39
39
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

98
98
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

145
145
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

346
346
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

128
128
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

89
89
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

216
216
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

210
210
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

774
774
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70

Meer sportnieuws