Beerschot geeft Operatie Redding boost: "Werk van lange adem"

227 stemmen
Beerschot geeft Operatie Redding boost:

Beerschot lijkt zijn rampzalige seizoensstart eindelijk wat achter zich gelaten te hebben. Een 2 op 36 werd de laatste weken immers gevolgd door een zeven op negen, waardoor de Ratten stilaan weer tussen de mensen kunnen komen. Ze staan wel nog steeds op de laatste plaats in het klassement, maar Operatie Redding is volop aan de gang.


Zondagavond pakte Beerschot op knappe wijze zijn tweede overwinning van het seizoen. KRC Genk werd voor het tweede seizoen op rij op het Kiel verslagen, deze keer met 2-0. Shankland en Caicedo waren met hun doelpunten van goudwaarde voor Beerschot, maar dat was ook het geval voor MIke Vanhamel. De doelman pakte uit met enkele cruciale reddingen.

"Ik ben heel blij, maar eerst en vooral voor de overwinning", reageerde hij achteraf bij Sporza. "We zitten nu in een positieve flow en we hopen die zo lang mogelijk door te trekken. Wij moeten uitgaan van onze eigen sterkte en dan zie je dat we een hele goede match kunnen spelen. Wij kunnen leiden en lijden zonder goals te slikken en zo pak je punten. Het is een werk van lange adem, we gaan nog overwinningen moeten boeken."

EEN PUNT
In het klassement doet Beerschot alvast een uitstekende zaak, want het nadert tot op één punt van Cercle Brugge. Het kan de rode lantaarn weleens snel gaan doorgeven. De kloof met de veilige veertiende plaats bedraagt nog vijf punten, maar ook die kan snel gereduceerd worden. Volgende week wacht immers een bezoek aan Zulte Waregem, dat op die zestiende plaats prijkt.

LEES OOK: Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

🚀

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

18
18
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

111
111
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

38
38
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

115
115
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

382
382
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

371
371
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

166
166
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

70
70
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

190
190
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

267
267
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

118
118
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

354
354
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

138
138
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

214
214
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

597
597
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

45
45
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

109
109
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

306
306
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

199
199
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

163
163
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

118
118
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

198
198
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

490
490
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

505
505

Meer sportnieuws