TU: 'Club beslist over Lang, Courtois leidt vertrek in'

door
TU: 'Club beslist over Lang, Courtois leidt vertrek in'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang heeft zich de laatste maanden in de kijker gespeeld. Met name AC Milan zou concrete interesse tonen. Al ziet Tuttosport wel twee grote struikelblokken. Ten eerste de transfersom, zo zou de Nederlander meer dan 30 miljoen euro moeten kosten. Daarnaast heerst er heel wat concurrentie vanuit onder meer de Premier League. Het Engelse Football.London meldt overigens dat Club Brugge niet bereid is om mee te werken aan een winters vertrek, pas vanaf komende zomer kan er gesproken worden. Alex Collado, afgelopen zomer nog dichtbij een overstap naar Club, zou overigens niet langer in beeld zijn.

BUITENLAND
Het Spaanse Marca beweert dat de sterke prestaties van Thibaut Courtois bij Real Madrid, een (tijdelijk) vertrek van tweede doelman Andriy Lunin kunnen inleiden. De Oekraïner wil zelf immers ook minuten maken om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden. Er zouden alvast verkennende gesprekken lopen met enkele gegadigden uit Frankrijk en Spanje. Indien Lunin vertrekt, lijkt Real wel op zoek te moeten naar een andere doublure voor Courtois.

Karim Adeyemi geldt als één van de grootste talenten in Europa en dat blijkt ook uit de vele geïnteresseerde clubs in hem. Atlético Madrid, Bayern München, Paris Saint-Germain en Internazionale liggen allen op de loer voor de 19-jarige Duitser met Nigeriaanse roots. Maar ook FC Barcelona ziet in Adeyemi hun ideale superspits voor de komende jaren. Het Twitch-kanaal ‘Jijantes’ onthulde de interesse van Barça door te stellen dat de club de entourage van RB Salzburg-aanvaller alvast heeft gecontacteerd.

AS schrijft dat Real Madrid en PSG de strijd aangaan om de diensten van Franck Kessié. De Ivoriaanse middenvelder is na dit seizoen einde contract bij AC Milan en volgens Italiaanse media is hij niet zinnens om zijn verbintenis ondanks verwoede pogingen van de Rossoneri nog te gaan verlengen. Hij kan daardoor vanaf januari met andere clubs gaan praten.

POLL: Lang maakt het seizoen af bij Club Brugge ...

Meest recent

Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

17
17
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

96
96
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

99
99
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

80
80
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

51
51
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

73
73
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

89
89
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

153
153
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

187
187
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

188
188
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

79
79
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

235
235
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

62
62
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

57
57
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

246
246
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

455
455
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

171
171
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

309
309
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

174
174

Meer sportnieuws