CL: Vroege duels leveren vijf doelpunten op

door
CL: Vroege duels leveren vijf doelpunten op

Atalanta Bergamo en Zenit Sint-Petersburg hebben woensdag goede zaken gedaan bij de 19u-wedstrijden van de Champions League. De Italianen hadden het niet makkelijk met Young Boys en wonnen met klein verschil. De Russen hadden een stuk minder moeite met Malmö FF.


Atalanta Bergamo - Young Boys: 1-0
Young Boys hoopte de grote stunt tegen Manchester United een vervolg te geven. De schrik zat er al snel in bij de Italianen: sterkhouder Robin Gosens raakte op het eerst oog zwaar geblesseerd en moest er al na tien minuten af. Even later werd ook nog een treffer van de Serie A-club geannuleerd wegens buitenspel.

Het bleef lang doelpuntloos, maar een ruime twintig minuten voor tijd wist Atalanta dan toch de ban te breken. Op aangeven van Duván Zapata kan Matteo Pessina van dichtbij intikkenMal. In de slotfase kregen de Zwitsers nog een aardige schietkans, de terechte overwinning van de Italianen kwam echter niet meer in gevaar.

Zenit Sint-Petersburg - Malmö FF: 4-0
De Zweden kenden een mooi sprookje door zich op zeer knappe wijze te kwalificeren voor het miljardenbal, maar in het hoofdtoernooi zelf wil het vooralsnog niet vlotten. In het eerste duel was Juventus duidelijk een maat te groot, terwijl ook de trip naar Rusland op een grote teleurstelling uitliep. Claudinho zette de gastheren snel op voorsprong, Daler Kuzyaev verdubbelde al snel de pauze de marge.

Als klap op de vuurpijl voor Malmö kreeg verdediger Anel Ahmedhodzic ook nog eens rood na ingrijpen van de VAR. Zenit wist de score vervolgens nog uit te bouwen naar 4-0, via Aleksey Sutormin en Wendel. De drie punten waren voor hen welkom, nadat het openingsduel met Chelsea verloren ging.

LEES OOK: Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Alle wedstrijden in de CL zouden op hetzelfde uur moeten beginnen ...

Meest recent

Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

17
17
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

98
98
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

37
37
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

148
148
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

283
283
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

174
174
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

120
120
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

433
433
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

104
104
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

360
360
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

112
112
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

40
40
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

114
114
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

231
231
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

160
160
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

507
507
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

176
176
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

132
132
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

309
309
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

321
321
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

465
465
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

268
268
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

122
122

Meer sportnieuws