Na ruim 26 jaar neemt trainer Sir Alex Ferguson afscheid als trainer van Manchester United. De Schot blijft in andere rollen beschikbaar voor de Engelse topclub. Algemeen directeur David Gill heeft lovende woorden over voor
Fergie.
"Ik heb het enorme plezier gehad om zestien onvergetelijke jaar zeer close met Alex te werken", zei Gill bij de bekendmaking van het pensioen van Ferguson. "Tijdens de treble, de dubbel, de vele gewonnen prijzen en de vele aangetrokken spelers. We wisten dat zijn pensioen ooit zijn komen en we hebben het gepland door de kwaliteit van de ploeg en de structuur van de club te verzekeren."
"De visie, energie en het vermogen van Alex hebben een team gebouwd, zowel op als buiten het veld, waar zijn opvolger op kan rekenen. Het zal een van de beste en meest loyale zijn ter wereld. De manier waarop hij zorgt voor deze club, zijn staf en de voetbalfamilie in het algemeen is iets wat ik bewonder. Die kant van hem ziet het publiek niet vaak, maar het is iets wat ik de laatste zestien jaar heb mogen zien."
"Wat hij voor deze club heeft gedaan en voor het voetbal in het algemeen zal nooit vergeten worden. Naast Alex werken was de mooiste werkervaring in mijn leven en het is een geweldige eer de mogelijkheid te hebben om hem een vriend te noemen", sloot Gill af.
LEES OOK:
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'